Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az angoloknak mi a véleménye...

Az angoloknak mi a véleménye rólunk magyarokról? Mi a véleményük Magyarországról, voltak már itt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbjük azt sem tudja hol van Magyarország! Ez nem vicc! Voltam egyszer egy állásinterjún és a nő kérte a munkavállalási engedélyemet, mondván az EU-n kívülieknek kell! Aztán az útlevelem alapján beazonosította az országot és kérdezte merre van, mert még nem hallott róla. (Arról meg pláne nem hogy EU tag.) Pedig nem is egy tanulatlan nő volt, mert valami magas pozicióban volt a cégnél ahova jelentkeztem.(A munkát egyébként megkaptam, mint szoftvertesztelő.)Az angoloknak egyébként a legtöbb kelet-európai egyre megy, nem tesznek különbséget! Sokaknak ha megkérdik honnan jöttél, és mondod hogy Magyarország, majd hogy kelet európa, akkor visszakérdeznek hogy Lengyelország? Csak őket ismerik, mert ők vannak a legtöbben.
2011. nov. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
de tanulatlan
2011. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%
az én nagybátyám angliában él már 30-40éve, és hát az 1. válaszolónak igazat kell hogy adjak...sajnos ez van:(
2011. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Miert kene,hogy tudjak hol van magyarorszag?Egyaltalan minek mennenek oda?!
2011. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy buta kerdes, mar ne haragudj. Voltak mar itt???? KIK???

Tudod mekkora Anglia lakossaga? Hogy kerdezhetsz ilyet, hogy voltak-e mar itt?


En 20 angolt ismerek es mind a 20 tudja hol van Magyarorszag. Abbol a 20bol 10 mar jart is Budapesten. 3 evet eltem Angliaban, barkivel talalkoztam nagyon szeretett es meg volt elegedve a munkammal es a legtobben meg a gulyaslevest is ismertek.


Az elso kerdesedre csak szemelyes tapasztalabol lehet valaszolni, vagy sehogy. De meg ezek a valaszok sem fog neked valos kepet adni a kerdesedre. Majd megtapasztalod, mikor kimesz.

2011. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Továbbá is szívesen várom azokat!

Nem, én egyelőre - azt hiszem - nem megyek ki Angliába, majd

talán egyszer, de az is talán! De köszi, aranyos vagy utolsó

válaszoló! :) Amúgy az angolok milyenek?

2011. nov. 20. 03:46
 7/10 anonim ***** válasza:
annyi igaz, hogy nekik a Kelet-Európai egyre megy
2011. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A magyarokról jó véleménnyel vannak, mert szorgalmasak vagyunk, a munkáltatók szívesen alkalmaznak minket. És elég kevesen vagyunk, így nincs elegük belőlünk, mint mondjuk a lengyelekből, akik elözönlötték az országot. Budapestet ismerik és szeretik. Sokan jönnek is látogatóba, egy nyári estén a Király utcában magyar szót alig hallani és a Sziget miatt is sokan jönnek.


Persze vannak buta, műveletlen angolok is, de a magyarok közt talán nincsenek? Szerintem a magyarok nagy része ugyanúgy nem tudná felsorolni mely országok tartoznak az EU-ba.

2011. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én angol suliba járok és eddig angol pakisztán és indiai is tudták mi az a magyarország és hogy hol van.

az angolok szerintem kedvelik a mahyarokat amint mondjuk hogy honnan jöttünk egyből említik budapestet majd magyar szavakat is tanulgatnak kedvességből.

2014. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Öööö, bocs, hogy beleszólok, de Magyarország nem inkább Közép-Európa?
2014. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!