Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az élet Angliában?

Milyen az élet Angliában?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyáron ki fogok utazni Manchesterbe (Boltonba) dolgozni és érdekelne, hogy milyen kint az élet. Milyen az idő, mit lehet szabadidőben csinálni( a városnézésen kívül), hol lehet bulizni, hol lehet ismerkedni(nem barátnőt keresni, hanem csak haverkodni, mert egyedül leszek), mennyire nyitottak a külföldiek felé, milyen a tömegközlekedés?

Hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe. Az is írhat, aki máshol él Angliában.

Köszi


2011. nov. 21. 18:59
 1/4 anonim válasza:
0%
Semmilyen.
2011. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Londonban lakom, Manchesterről nem tudok semmit, de itt jó. Minden hétvégére akad valami programom, társaság is általában, ha épp olyan kedvem van. Én facebook-on szoktam ismerkedni, van külön erre csoport, bár az csak a londoniaknak van és főleg külföldiekkel van tele, de aki briteket ismerek, ők is rendesek, nem tapasztaltam semmi olyat hogy kerülnének vagy ilyesmi. Tömegközlekedést szintén csak az ittenit ismerem. A bp-i árakhoz képest drágább de nem vészes.

Szabadidődet ha valahol el akarod tölteni, keress rá valami olyasmire hogy "events in manchester", biztos találsz valamit ami érdekel.

2011. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is londoni vagyok, és én is csak azt tudom mondani, hogy okés. itt program van dögivel, akár minden napra több. Ismerkedni is lehet. Most már rengeteg program van magyaroknak (már ha magyarokkal akarsz ismerkedni) és az iwiw tele van fórumokkal. Mi a legtöbb ismerőst ott találtuk. Aztán a többiek meg csapódtak.


Manchestert nem ismerem, de nagy város és ott is sok a magyar. Tuti, hogy az is tele van programmal és lehetőségekkel... kezdj el netezni, keress rá minden lehetséges angol fórumra és írogass. Előbb utóbb jön az ismerettség is.


Az angolok szerintem is beleférnek. Jó, vannak dolgaik, de nekünk magyaroknak is vannak. Csak meg kell szokni őket. Amúgy velem mindig rendesek voltak, okom panaszra nem lehet pedig már több, mint 8 évet leéltem itt.

2011. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2011. nov. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!