Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben tényleg ilyen olcsó?

Bécsben tényleg ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy Bécsben 5 euro egy piercing szúrás ékszerrel!! Tényleg?? Ha nem akkor mennyi és hol van piercinges a Maria Hillfer Strasse,Rathausplatz vagy a hoffburg közelében!?


Előre is kösz


16/F ( Már van egy nyelv pc-m)


2011. nov. 25. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

hat nekem az 5€nagyon olcso lenne.becsben lakom,itt a közelemben,nem messze a Mariahilferstrasse 45€,ennyi van kiirva,pontosan nem tudom,mivel nem erdekel.Itt egy link,ez a Burggassen van,szinten nem messze a Mariahilfertöl.

[link]

2011. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:'(((


Azért köszi!!! Ja és tudnál válaszolni az alábbi kérdésre?? köszi!! http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__23..

2011. nov. 25. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alabbi kerdesre,nem tudnak pontos valaszt adni,igen vannak dragulasok,de en ezt mar annyira nem tudom követni,ha konkretan leirod mi erdekel,talan utannanezhetnek decemberig.
2011. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, Bécsben óriási drágák a szolgáltatások!!!
2011. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!