Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba szeretnék kimenni....

Londonba szeretnék kimenni. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek ha kijutok milyen irodához forduljak munkavállalás ügyben? És mennyi idő alatt lehet átlagosan munkához jutni? (Informatikus technikus, AutoCAD, közép angol)
2011. nov. 26. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress meg és segítek,munkát ígérni nem ígérek,de szívesen segítek pár ügynökséggel való kapcsolatfelvételben,kapcsolattartásban,ha megtisztelsz azzal,hogy megbízol bennem.

Küldj privát üzenetet.

2011. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
"közép angollal" IT területén nem kapsz munkát. Aki pedig külföldi munkát ajánl, annak SEMMIKÉPP ne fizess SEMMIÉRT előre. Alapszabály
2011. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. nagyon szerencsés lehetsz ha te csak ugy kimentél semmi pénzt nem kellett fizetned. nekem kellett. az eu-worknek.és azóta is ajánlani tudom mindenkinek.2 heti fizum fedezi az eu-work költségeit. én bátran ajánlom a kérdezőket.nekem 1 hét alatt találtak munkát, és amikor a kezembe fogtam a szerződést,akkor kellett fizetnem.
2011. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"2 heti fizum fedezi az eu-work költségeit"


1 napi fizetésed fedezi az EU work költségeit ;)

Ha az ember jól gazdálkodik (de azért mellette él, sörözik, szórakozik) informatikuskodással a fizetése felét el tudja tenni hónap végén. A KINTI fizetését (és nem a 300.000 forintos parasztvakítást)

Magyarországról közvetítő cégek nagyon nagyon keményen lehúzzák az embereket. És azok még a rendesek, mert a mutyis-kéz alatt közvetítők még plusz pénzzel is leszedik az embert.


A legbiztosabb a [link] Kimész, legyen nálad legalább 3-400.000 forint (per hónap) és tessék eljárni interjúkra. Ez a elgbiztosabb és midnenképp a legjövedelmezőbb. Tény, ezért le is kell tenni az asztalra.

2011. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsónak. én 400 fontot fizettem az EU-worknek. a heti keresetem 200.igaz ez minimálbér.
2011. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!