Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tu. D valaki munkalehetoseget...

Tu. D valaki munkalehetoseget Franciaoban?

Figyelt kérdés
17 vagyok, es a nyarra szeretnek valami bentlakasos munkat Franciaoban hogy gyakoroljam a nyelvet valami babysitter munka vagy ilyesmi de sajnos egyelore semmit se talaltam tud valaki esetleg segiteni?
2011. nov. 30. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Franciaoban?


Az meg hol van??


Mert én csak Franciaországot ismerek..(jelenleg is itt élek) de Franciaoban-t nem ismerem..

Ha meg Franciaország akar lenni akkor írd ki rendesen az ország nevét..

2011. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, királylány. Senki nem fog helyetted munkát, lakást, hivalalos ügyintézést (adók, társadalombiztosítás) intézni. Senki nem fog egy idegent beajánlani, hogy aztán ki tudja milyen lopós tróger miatt maradjon szégyenben... Ezeket a dolgokat magadnak kell megoldanod.
2011. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te saját bevallásod szerint már tudsz valamennyit franciául, akkor célszerű lenne francia weboldalakon keresgélned, és nem itt. Ha viszont ennyire se tudod magad franciául feltalálni, akkor minek akarsz kimenni?
2011. dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Mivel én jobb indulatú vagyok,mint az itteniek,megpróbálhatok neked innen Magyarországon a net segítségével segíteni,azaz körülnézni,milyen munkákat kínálnak ott az ottani weboldalakon.Aztán a többit már neked kell intézni...keress meg,ha ez érdekelne...
2011. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 06:21

Már elnézést de az nem jóindulat jele ha más helyet te töltesz el egy csomó időt,hogy a neten vagy bárhol munkát keresel..

Ezt mindenkinek magának kéne megoldania,és nem a sült galambot várni,hogy hátha valaki azt mondja,hogy "gyere,és én holnaptól már intézek neked melót"(mert ez lenne a jóindulat)


Anno annak idején én magam kerestem munkát,hiszen én tudom hogy mik az igényeim,mi az amit még elvállalok és mi az amit nem.Én tudom hogy hova akarok menni,és mennyi fizetést várok el.És akkor még internet sem volt,úgy kerestem állást..

A kérdezőnek ezer lehetősége van,csak szánni kell rá időt,és magának kéne utána keresgélni..

Ha azt kérdezte volna hogy milyen az élet Franciaországban,vagy mik kellenek a munkához vagy mennyire drága vagy olcsó akkor biztos vagyok benne hogy sokan örömmel válaszoltak volna..

2011. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a kedves kommenteket. Igen elkezdtem keresgelni, feliratkoztam egy csomo honlapra, de nem talaltam munkalehetoseget 18 even aluliaknak sehol. Senkit nem kertem hogy helyettem intezzen mindent a kerdes az volt hogy tud e valaki lehetoseget. Lehet hogy az en magyar nyelvtanommal es szohasznalatommal van a gond, de akkor elnezest kerek mindenkitol.

Ha esetleg idetevedne jobbszandeku ember is akkor megkoszonom a segitseget.

2011. dec. 1. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!