Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudom kovetni a repulot...

Hogyan tudom kovetni a repulot hogy eppen hol jar, felszallt e?

Figyelt kérdés

2011. dec. 21. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó ez az oldal, de csak ott tudod követni ahol fogadnak jeleket.

pl mi mikor dubaiba mentünk akkor irak fölött eltüntünk majd elöbukkantunk (apukám figyelt minket)


de van máshol is ahol nincsenek jelek ott nem mutatja.

2011. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annak biztonsági okai voltak, hogy éppen Irak felett nem mutatta a gépet. Valószínű, hogy az El-Al gépeket sem mutatja, vagy csak késéssel.
2011. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztonsági okok vannak, hanem ez egy civil oldal, ahol az emberek saját pénzből veszik az érzékelőt, és saját pénzből működtetik az oldalt.


Nemes egyszerűséggel Irakban valószínűleg közel sincs annyi ember, aki a több száz dolláros vevőt meg tudná finanszírozni, és éjjel-nappal működtetni.

2011. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

második vagyok


érdekes hogy mikor éjszaka mentünk irak felett akkor a gépen a monitoron ott voltunk, de mikor nappal akkor nem is mutatták a gépen sem hol járunk, majd kiléptünk irakból és elindult a monitor.


szerintem meg eleve nincs mindenhol jelfogó, mert ha bele gondoltok pl mikor a francia gép lezuhant 2 éve az atlati óceánon, sokáig nem is tudták mi van vele, mert olyan helyen zuhant le ahol nem volt jelfogo, és még a brazil partoktól eljött már de nem jelentkezett be az afrikai partoknál. vagy is a tenger közepén nincs jelfogó, ott ez sem mutatja a gépet.

2011. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!