Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajnába, Lvivbe szeretnék...

Ukrajnába, Lvivbe szeretnék utazni-már kiokosítottak, hogy ne autóval. Ha pl vonattal megyek, milyen "attrocitásokra" számíthatok? Mire készüljek, mit kell vinni, mi ne legyen nálam, stb. Nem sok jót hallottam az ukránokról.

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy Te vagy a Rambó, vagy egy 17éves ifjú hölgy. (Fogadjunk az utóbbi)

Ettől függnek a jótanácsok...

2011. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
28 éves nő.
2011. dec. 26. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:
igaz hogy vonattal mégy de attól függetlenül várni kell a a határon,és nézik az útlevelet.
2011. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyit kell várni?Mibe kötnek bele,ha van v ha nincs nálam vmi.(okmányok nyilván lennének,másra gondolok,bármire).Ismerősömék voltak,Lvivben,de nem érezték magukat biztonságban.Nagyon szeretnék menni,de azért tartok is.Mennyi idő az út vonattal?
2011. dec. 26. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elolvashatsz egy beszámolót. Kicsit vasúti jellegű.


Szerintem nincs semmi gáz, de drágább vonattal menjél, az biztonságosabb. Az útleveledre nagyon vigyázz. Egyébként szerintem nem gáz.

2011. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyorsvonattal, kupejnij kocsiban menjél. Nem lesz semmi baj.
2011. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 26. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen attrocitasokra nem kell szamitanod.az ukranok epp olyanok,mint minden mas nep,semmivel sem jobbak vagy rosszabbak.csak szedd ossze magad.es lehetoleg tiszteld meg azzal az orszagot,ha mar ide utazol,h megtanulsz koszonni meg elbucsuzni ukranul,meg ha meg vmit fontosnak tartasz.
2011. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Köszi a tippet,persze,ez alap.

De sajnos a többség viselkedése alapján-v a negatív,nagyon negatív tapasztalatok alapján szoktak "ítélkezni" az emberek.Én nem általánosítok,de ismetrőseim nem sok pozitívumot mondtak az ottaniak(főleg rendőrök) hozzáálláásáról,sőt,ukrajnából átköltözött magyar ismerősöm is van(távolabbi),de még ő is csupa negatívumot mond.Ez nem véletlen.Olyan ez,minthogy köztudottan lassúbbak,megfontoltabbak az angolok,az olaszok meg temperamentumosak.Nyilván van temperamentumos angol,meg higgadt olasz...de nem ez a jellemző...

2011. dec. 27. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
jó,akkor gondolom nem ismertem ki az ukránokat..20 éve élek itt..igen,engem is értek attrocitások,de a mindennapi életben és nem városnézés során,stb..
2011. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!