Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skóciába utazom pár nap...

Skóciába utazom pár nap múlva. Európai Unión belül vámmentesen, saját használatra, mennyi a repülőn vihető cigaretta mennyiség? Mindenki beszél össze-vissza. Az utolsó infóm 4 karton (40doboz).

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A repülőtársaság honlapján feketén-fehéren le van írva,hogy mennyi a megengedett doboz.

Én egyébként úgy tudom,hogy 1 ember két kartonnal vihet ki.(de lehet,hogy ez téves infó..)Inkább nézd meg a repülőtársaság honlapját-

2012. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
800 db, ez 20 db/doboz és 10 doboz/karton esetén valóban 4 kartonnyi mennyiség.
2012. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen megnéztem. Eus országokon belül 800 szálat irnak. Ez is a vámostól függ szerintem. Egyik távoli ismerősöm ennyit vitt, ő állítólag a reptéren az duty free-ben vásárolta helyben.
2012. jan. 3. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

"Egyes uniós országok (Ausztria, Finnország, Németország, Belgium, Egyesült Királyság, Írország, Dánia, Svédország) korlátozzák a hazánkból bevihető cigaretta mennyiségét. Az említett tagállamokba történő belépéskor Magyarországról 200 szál cigaretta vihető be."


Forrás: [link]

2012. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez légitársasági-függő is. én pl csak 1 kartont vihettem magammal.
2012. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem függ semmitől, pláne nem a légitársaságtól. Honnan szeditek ezeket a klasszikusan magyar, ordító ostobaságokat? EU-n belül, EU terméket, bármennyit, bárhová. UK-ban 4 karton fleett előfordulhat hogy ciciznek veled, és lehúznak, főleg ha baleknak nézel ki / az vagy. A kifogás hogy majd neked kell bizonyítani, hogy nem kereskedni akarsz vele feketén, meg "nem is vagy cigiszagú", meg a többi dilettáns angol baromság. Ne írj alá SEMMIT, vedd fel amit makognak, közöld hogy feveszed, hogy szerinted lopni akarnak, és hogy a jegyzőkönyvükről azonnali másolatot akarsz (nem fogsz kapni de nem is kell), itt le is pattannak egyből.
2014. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A magyar kormányoldal is baromságokat ír, nyilván szándékosan, bár a magyar ostobaság és dilettantizmus is említésre méltó.
2014. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!