Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba költöznék nyáron, és...

Londonba költöznék nyáron, és ott akarok dolgozni legalább 1 évig, de egyedül nem merek elmenni. Vannak olyan oldalak, ahol kiutazásra, és lakotársnak keresnek kint embereket?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

londonimagyarok.hu

magyaroklondonban,hu


Ha elfogadsz egy jó tanácsot,akkor inkább egyedül próbálkozz.Ha jól tudsz angolul,akkor semmi baj nem érhet,Akkor is tudsz szobát bérelni,és boldogulni.

Ha magyarral társulsz nagyon valószínű,hogy idővel kihasználnak,becsapnak..Bár én nem kerülöm a magyarokat kint,szívesen beszélgetek velük ha összefutok magyarokkal,de nagyon sokszor át akartak verni..

A magyarokkal sokkal óvatosabban kell bánod,mint bármi más nemzetiségűekkel..

sok szerencsét

2012. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
javítok* bánnod
2012. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom az elso velemenyet!
2012. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Ettől persze még indulásképpen lakhatsz az általa említett két magyar cégnél, de nekem is az a tapasztalatom, hogy kevés magyar van, akire számítani lehet, általában csalódik mindenki a végén.


Milyen az angolod? Mert ha jó, akkor hamar átlátod az angol rendszert, amiben élünk és nem szorulsz mások segítségére, tudod intézni a dolgaidat, illetve találsz a nyelv segítségével olyan embereket, akikre tényleg lehet számítani, nem vernek át.

2012. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos a magyarokkal való barátkozás nem jó ötlet,ott b@sznak át,ahol tudnak és ez most semmi ellenes dolog,hanem kint él sok ismerősöm,családtag,én is nemsokára megyek és rossz tapasztalatok ezreit hallottam már :S
2012. jan. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szeretnék kimenni de még nyár előtt.. Te mikorra tervezed a kiutazást?
2012. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!