Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba melyik utazási...

Görögországba melyik utazási irodával menjünk? Viszonylag olcsón jó helyre, apartmanba.

Figyelt kérdés
Július, augusztus, szeptember eleje érdekelne. Tengerpart mellé szeretnénk menni. Ti mit ajánlanátok?
2012. jan. 5. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Miután 330 Ft volt ma az Euró, ezt a szót, hogy "olcsó",

el is lehet felejteni egyenlőre !!

2012. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Én a Best Reisennel mentem a nyáron.Soha többet!!!!

Ha jót akarsz magadnak, akkor egyénileg oldod meg.Ha 90 nappal utazás előtt foglalod le a repjegyeket a MALÉV oldalán, akkor negyed annyiért repülsz.Miután hazajöttünk rodoszról, megnéztem a MALÉV oldalát, és kiderült, hogy négyen annyiért tudtunk voltna Thessalonikibe repülni,mint amennyit csak a reptéri illetékért fizettünk.Aztán néztem onnan buszjáratott egy helyre ami átszámítva 5000Ft a szálláshelyig.A szállást meg szintén le lehet zsírozni neten keresztűl.Szóval ez a megoldás jobb és ólcsóbb.

2012. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak! Ne menj utazási irodával! Mindenért felárat kérnek, stb. Nem éri meg! Időben kezdd el szervezni magad és jobban jársz!
2012. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a Dias Zeus utazási irodával járunk évek óta Görögországba.Àltalában utószezonban megyünk (augusztus vége-szeptember eleje)és last minuttal.Így valamivel olcsóbban megúszuk.
2012. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly a Grandtours-szal mentünk,és nagyon meg voltunk elégedve,tökéletes volt minden!:)


www.grandtours.hu

2012. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mmT ***** válasza:
Grandtours, bezony! :)
2012. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi apollon travellel utazunk,igaz főzezonba és majdhogynem a legszebb apartmanba,de így 70eze/fő/hét utázás és szállás van benne,ha március 11ig lefoglalod.Ha szeptemberben mész akkor mindez 30ezer/fő/hét
2012. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi majd IBUSZ-szal megyünk. 25.000 Ft/fő/hét. És benne van az utazás, szállás és idegenvezető is. Szóval szerintem nagyon megéri. :)
2013. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!