Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt vinnél 2-3 napra...

Mennyi pénzt vinnél 2-3 napra Milánóba?

Figyelt kérdés
Péntektől vasárnapig leszünk ott,és reggeli van a szállóban. Nem vásárolni megyünk oda,de ezt-azt szívesen vennénk,ha jó áron lesz :) Ti mennyi pénzt vinnétek?
2012. jan. 9. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ennyi dőt voltunk Rómában, ha jól emlékszem 200-250 eurót költöttünk ketten. Nem kevés...

Kaja elég drága, legolcsóbb pizza vagy tészta is is 8-10 euró volt.

Belépőket és a helyi közlekedést is ebből a pénzből fizettük. Ajándékokat max. 30 euróért vettünk.

2012. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
250 euró nekem már nagyon sok. Én olyan 100 euróra gondoltam,az miért lenne kevés? Szállás a központban,a látnivalókat is úgy néztem hogy végigtudjuk nézni gyalog. A reptérről vonattal megyünk majd be a központba,az odavissza kettőnknek 28 euró lesz.
2012. jan. 9. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Két főre körülbelül 60-80 ezer forintnak megfelelő eurót vinnék, de én eleve olyan vagyok, aki szereti túlbiztosítani magát :)
2012. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

400 euro minimum

bármi közbejöhet

legyen nélad pénz

2012. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) de ha a kártyán van a többi,az nem jó?
2012. jan. 9. 20:48
 6/7 anonim válasza:

Olaszországban viszonylag kevés pénzből is ki lehet jönni tapasztalatom szerint, viszont mindenképpen legyen nálad bankkártya, ami használható is ott, vész esetére.

Mi Forint alapú kártyáról vettünk fel Euro-t, ami nagy hülyesg, de éppen jól jött....

2012. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


amúgy a 400 eurót kicsit sokallom, az több mint 130.000 Ft...2 napra??

2012. jan. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!