Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek az árak Svájcban?...

Milyenek az árak Svájcban? (élelmiszer)

Figyelt kérdés

Aki esetleg ott él le tudná írni az aktuális élelmiszer árakat?(sváci frankban)

Gondolok itt ilyenre, hogy tej, kenyér, virsli, szalámik...stb?

Benzin ára?

És ha esetleg a sípályák hütte árait is tudja valaki azt is megöszönném.


Svájba megyünk síelni februárben, de mindenki riogat a magas árakkal. A szállásunk már van, a síbérlet ára pedig nem drágább, mint pl Ausztriában.


2012. jan. 14. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tej 1-3 chf között, fajtától függ

Kenyér szintén 1-3 chf között, zsemle 50-70 cent

Virsli 4 szalámi-kolbász 8 sonka 6 chf az átlag, viszont mind nagyon ízletes, jó minőségű, nincsenek benne "beazonosíthatatlan" darabkák...

benzint sajnos nem tudom

2012. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Áraknál én alapszabályként, általánosságban mindent(!) 2-3-as szorzoval számolok (most, az árfolyam miatt, akár 4-gyel is)


Élelmiszerárakat szerintem legegyszerűbben az áruházak weboldalán tudod megnezni: www.coop.ch, www.leshop.ch (migros), www.aldi.ch, www.lidl.ch

Kaja árak sipályán: egy főétel olyan 12-20 chf, üditő ill kávé 4-5 chf körül. Én olyan 25-30 chf körül szoktam fizetni ebédért

2012. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ált.ban a legolcsóbbat vesszük.. (nem mindig mindent)

tej: 1,15- másfél literes, kenyér 500 gr - 1.09 /Aldis, a tej is), Virsli 4 körül van 5 db. felvágott 3,4,5 Frank.

Az árakat én is 2 v. 3-szor annyinak veszem, de már nem ft-ban számolom. Ha kint élsz leszoksz róla..

A fizuk magasak CH-ban és ezek a dolgok végülis megfizethetőek, arányban így is jobbak, mint az otthoni fizetés-élelmiszer ár arány... Ez van sajnos.

Benzin pár napja 1.71 volt , ez azt hiszem a legalacsonyabb.

2012. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 babigabi válasza:
100%
Svajc draga kaja szempontjabol, de legalabb nem szar! Minden minösegi es nem moslek. Anyukam volt itt es az itteni elelmiszerektöl elmult az ekcemaja, nem kellett semmivel bekennie magat. Ahogy visszament magyarba egyböl viszketett a böre es kiüteses lett.
2012. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qaí válasza:
100%
Attól függ, hogy hol vásárolsz.Mi Zermattban voltunk, találtunk vmi szupermarket féleséget és minden kb annyi annyi volt mint itthon (persze drágább volt de nem sokkal).A sípályán a virsli volt legolcsóbb 15 frankért.Főétel 40-50 frank volt 1 étteremben pl.Drága de ha okosan csináljátok meg lehet oldani.
2012. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Lidl tényleg jó, és vannak elég olcsó kaják, de kocsmába és étterembe menni pénzkidobás. Önellátó apartmanban kellemesen lehet élvezni az ott töltött időt.


Kell egy jó csapat, és irány a legszebb hegyek, sok osztrák is oda jár:

szallashelyek-utazas.info/tag/svajc

2012. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

innen le tudod tölteni a svájci Aldinak az online reklámújságát:


[link]

2013. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
g
2015. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!