Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen munkalehetőségei...

Milyen munkalehetőségei vannak szakképzetlen magyaroknak Angliában?

Figyelt kérdés
Angolul szinte folyékonyan tudok viszont.
2012. jan. 15. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul akkor van lehetőséged munkát találni,akár egy gyárban vagy olyan helyen ahol nem várnak el gyakorlatot,szakmát..(Van ilyen meló,tudom,mert szoktam látni az ügynöki iroda hirdetéseit amikor hazafelé megyek.

A lényeg a nyelvtudás.

<angliai lakos>

2012. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És erre neten hogyan tudnék rákeresni? Vagy ha kimegyek 1 hónapra mondjuk (van kint ismerősöm), akkor azalatt lenne esélyem ilyen munkát találni?
2012. jan. 15. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Ha van kint ismerősöd akkor el tudja neked mondani,hogy tt ahol él milyen angol munkaközvetítő cégek vannak.A legtöbbnek van honlapja.(én hiába sorolom fel neked,nem londoni vagyok)

Ha jól tudsz angolul akkor mitől félsz??

Akkor ki kell jönni,és keresni kell melót.Ha jó nyelvtudással 1 hónap alatt nem találsz melót,akkor hazamész..

(én nem nagyon tudok angolul(passzív angoltudásom van) mégis dolgozom.Bár van szakmám,mégsem abban dolgozom..

2012. jan. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, ismerősöm mondta is, hogy segít, de azért nyilván szeretnék saját magamon is segíteni... :)
2012. jan. 15. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakképzetleneknek általában az alábbi munkakörök jöhetnek szóba: mosogatás, takarítás, konyhai kisegítés, mcdonalds-os melók, gyári munkák és egyéb nehéz fizikai munkák. Esetleg még ha jó az angolod akkor lehetsz pincér is, mert sokszor oda sem kérnek semmilyen képzettséget. Ezek a melók, talán a pincérkedést leszámítva, minimálbéres munkák, szerény véleményem szerint egy magadat fenn tudod tartani belőle, de ebből hazaküldeni nem nagyon lehet. Ahhoz hogy elmozdulj a valóban jobb élet irányába, érdemes lenne egy szakmát szerezned.
2012. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mik a hiányszakmák Angliában?
2012. jan. 15. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanár, egészségügyi dolgozó, informatikus, mérnök, ezek a hiányszakmák.
2012. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!