Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet eljutni Budapestr...

Hogyan lehet eljutni Budapestről-Bromyard-ba? Bromyard egy Angliai város!

Figyelt kérdés

Bromyard-ba utaznék de sehol nem találok arra definíciót hogy hogy lehet eljutni Budapestről Bromyardba!

Létszíves h tudjátok írjátok meg!!Köszi


2012. jan. 17. 10:21
 1/6 anonim válasza:
He ennyit nem tudsz akkor hogy aakrsz útra kelni...? Repülővel mész Londonba vagy Birminghamba s onnan busszal, vonattal, bármivel. Szekérrel.
2012. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alig 100 km-re vagyok Bromyard-től..

Repülővel London Luton- onnan vonattal (valószínű,hogy át kell szállnod) VAGY Busszal.

Vagy repülővel Bristol és onnan vonattal vagy busszal

Vagy repülővel Birmingham és onnan vonattal vagy busszal..

Jó hosszú utad lesz.

2012. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 12:02 vagyok


Megnéztem neked.

London luton reptér 213 km-re van Bromyardtól

Bristol reptér 138km-re van

Birmingham reptér 83 km-re van a várostól..

A legjobb megoldás a Birminghami reptér..

2012. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy akarsz.Gyalogolsz,úszol,vezetsz,repülsz,hajózol...am meg tetszik az a hely!!:D
2012. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Hasznosak voltak!

Igazából még nem most utazom,és csak hirtelen ötlet volt,ezért nem vagyok még tisztába hogy hogy lehet oda eljutni!Köszi

2012. jan. 17. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:

és mikor utazol?? 1 vagy 2 év múlva??

Mert akkor a kérdésed teljesen felesleges..

Egyébként nem is az a gond,hogy hova repülj..Melyik járattal melyik városba.A gond utána van. Úgy kell időzíteni a Budapesti repülőjáratot,hogy legyen a leszállás után,viszonylag rövid időn belül vonat vagy buszjáratod.Mivel Bromyard egy kis város,nagyon valószínű hogy átszállással tudsz csak odamenni.Így figyelned kell arra is,hogy átszállásnál is legyen viszonylag rövid időn belül csatlakozás.Angliában a közlekedés nagyon pocsék..és ezek a helyi járatok okozzák a legtöbb gondot.

2012. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!