Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Európában kik a...

CsontosLizzy kérdése:

Szerintetek Európában kik a legbarátságosabbak a turistákkal vagy a magyarokkal?

Figyelt kérdés
És nem feltétlenül a turista pénze miatt.
2012. jan. 21. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A turistákkal szerintem Görögországban a legbarátságosabbak.
2012. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SzilKa ***** válasza:
100%
Törökországban nagyon barátságosak
2012. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
a magyarokkal a lengyelek, ők is utálják a szlovákokat.
2012. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
állítólag az olaszok meg a szlovének is
2012. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
77%
Erdélyben a székelyek nagyon barátságosak a magyarokkal és a szlovénok is azok.Ezeket tapasztalatból írom.De gondolom,hogy azok akikkel valaha egy hazában éltünk,ők mind barátságosak velünk.
2012. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Skótok!

Amíg nem jártam Skóciában,azt hittem,hogy a Lengyelek,Görögök,Spanyolok,mert ők viszonylag rendesek voltak,ha nem tudtak angolul tök jól elmutogattak mindent:D

De Skóciában,sétáltunk kora reggel az utcán,és vadidegen emberek jöttek szembe,ha ránéztünk mosolyogtak,és leálltak beszélgetni.Kérdezték,hogy vagyunk,honnan jöttünk...stb. Pl a szállodában ahol voltunk a tulaj mutatta meg a szobát,és adtunk neki egy csomag túró rudit.Annyira örült neki,hogy olyan angol reggelviel várt minket (amit ő készített),amelyiet még életemben nem láttam.(Estig kajára nem bírtam nézni olyan bőséges volt).

Ezen felül ahol a barátomék laknak,lakik egy bácsi,marha jó fej!Mindíg mentük,ha jött szemben,már szólt,h ne csöngessünk,már nyitja is nekünk a kaput,és ő is mindíg leállt beszélgetni,hogy vagyunk,hogy érezzük itt magunkat...stb.

Vagy pl álltunk a sorban a pénzárnál az ASDA-ban,és mindenhol hatalmas sor volt,mi meg csak egy kólát,és egy chips-et vettünk.Előttünk kb 6 ember állt (ők sokkal több minden vettek) és mondták,hogy menjünk leelőre,hogy ne kelljen mindenkit megvárnunk.

Szóval én a legjobban Skóciában éreztem magam,bármikor szívesen visszamegyek,mert nagyon jófejek az emberek.

2012. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalataim szerint, akik a magyarokat általában kedvelik: szlovénok, törökök, lengyelek, finnek, tunéziaiak.
2012. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Én ilyen antiszociálisként biztos szarul érezném ott magam :)
2012. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint Skóciában
2012. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát,én szeretem ha az emberek kedvesek,mert akkor én is jók érzem magam.:)
2012. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!