Kezdőoldal » Utazás » Európa » 16 évesen ki tudok jutni...

16 évesen ki tudok jutni Angliába AuPair-nek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Szeptemberben középfokú C típusú nyelvvizsgára készülök, ezért szeretném gyakorolni/fejleszteni az angol nyelvtudásomat. Az egyetemi továbbtanulásomhoz szükséges a jó angol nyelvtudás. Emellett nagyon szeretném megismerni az angolokat és a gyerekeket is nagyon szeretem.


Előre is köszönöm a segítséget.


2012. jan. 22. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy csak nyárra szeretnék kimenni. Maximum 3 hónapra.
2012. jan. 22. 21:22
 2/6 anonim ***** válasza:
16 évesen nem mehetsz. Az Aupairek alsó korhatára Angliában 18 év.
2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Au-pairt nem csak nyári munkára keresik,hanem állandóra..A korod is túl fiatal..Nem hiszem hogy az angolok egy gyerekre bíznák a gyereküket.
2012. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 21:56 vagyok..


Viszont van egy lehetőség,hogy kint dolgozz nyáron..

A fiam osztálytársa 16 évesen kijött hozzánk 2 hónapra,és elment a mekibe dolgozni.Tavaly itt a gyakorin ismerkedtem meg egy 17 éves lánnyal aki szintén nyári melót akart Angliában.Ezért meghívtam,és ő egy sportboltban dolgozott nyári melóként.

Ha van ismerősöd,rokonod vagy valakid kint akkor kérd meg,hogy nála lehess pár hónapot(fizetsz valami minimális lakbért neki,és kész) te meg keress nyári melót..

Angliában 16 éves kortól lehet már akár főállásban is dolgozni.

39/N

2012. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Au pairnek biztos nem mehetsz ki, túl fiatal vagy még. De vannak másféle nyári munkák, amiket már elvállalhatsz. Én azért azt mondom, mindenképp érdemes kerítened valaki idősebbet és együtt menjetek ki, ilyen fiatalon egyedül semmiképp!


Aki szerint nem csak nyárra keresnek au pairt, azt azért felvilágosítanám, hogy vannak, akik pont hogy csak nyárra keresnek, év közben ugyanis a gyerek óvodában vagy iskolában van, a nyári szüvetben pedig nincs, aki vigyázzon rá, amíg a szülők dolgoznak.

2012. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pub ***** válasza:

nem mehetsz.


de csinalj önként4es melót: a helpx.net en tudsz ilyet nézni

2012. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!