Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok tavaly Sartiban last...

Voltatok tavaly Sartiban last minute foglalással?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha last minute-tel akarok foglalni aug. közepére vagy végére, akkor mikor kezdjem nézegetni az ajánlatokat? Biztosan lesz hely még?
2012. jan. 23. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, akkor még ráérsz :)


az igazi Last minuta akciókat az indulás előtti 1-2 hétben hirdetik az irodák, persze már most is lehet olyanokat látni h last minute májusi indulással, de az csak kamu reklámfogás..

a last minute attol last minute, hogy az indulás előtti utolsó pillanatban foglalod le.

2012. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.

Akár még 2 héttel előbb se nézd, csak eggyel.

Mi egyszer olyanon voltunk, hogy csütörtökön befizettük és szombaton utaztunk. Na az az igazi last minute :-)

2012. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De biztosan lesz hely?

Csak azért félek tőle, mert 2 éve szüleim akartak menni last minute foglalással Korfura, és akkor rengeteg Sartis ajánlatot találtak, most viszont voltam bent több utazási irodában, és mindenhol azt mondják, hogy már csak 1-2 szabad szobájuk van egyes apartmanokban. (vagy ez is csak beetetés, hogy minél előbb foglaljunk?)

Szóval kicsit tartok attól, hogy a válság, meg Görögország helyzete miatt kevesebb szobát foglaltak az utazási irodák, és így last minute-ban is kevesebb fog maradni...

2012. jan. 23. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Last minute mindig rizikós.Mi évek óta így járunk nyaralni.Ez csak annak való aki tök mindegy hova megy nyaralni,csak minnél olcsobb legyen.Ha te kimondottan Sartira szeretnél menni,nem ajánlom,hogy a last minutra várjál.Kicsi az esély,hogy pont oda lesz hely.Előfordul,hogy marad egy két szabad hely,vagy valaki visszamondja.De mi erre a garancia.Jobban jársz,ha az utazási kiállitás alatt,lefoglaltok oda egy akcios utat.Nem kell csak a 20% befizetni,a többit elég az utazás elött egy hónappal.Mi igy voltunk egyszer Krétán,1 hét árán 2 hetet nyaraltunk(Dias Zeus Travel)
2012. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Normál esetben én is most foglalnék, de csak júliusban dől el, hogy biztosan tudunk-e menni.
2012. jan. 23. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért pont Sarti?Ha más Görögországi uticél is jó,akkor több esély lenne egy last minute útra.Megmondom öszintém én már rengeteg helyen jártam,de Sartinál sokkal szebb helyek is vannak.Sajnos ,ha akciósan akarsz menni nyaralni egy adott helyre,baromi nagy szerencse kell hozzá.Vagy kompromisszumot kötsz és oda mész ahova lesz hely.Tavaly is mondták az utazási irodák,hogy akik a last minutre várnak pórul járhatnak,mert évek óta csökken a számuk.Mi tavaly júniusban kezdtünk el keresgélni,nem akciós,hanem katalógusból utat,majdnem otthon maradtunk,mert minden olcsó-jó hely foglalt volt augusztus végére.Hozzá teszem,hogy a drága,szállodás helyekre volt hely dögivel.Végül sikerült nagy nehezen helyet találni egy tengerparti apartmanba.De mi jobb helyzetben voltunk,mert teljesen mindegy volt hova megyünk,csak tengerpart legyen és reális áron.
2012. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sok helyen voltam már Görögországban (leginkább szigeteken), de mindig tavasszal foglaltunk.

Sartihoz azért ragaszkodunk, mert több család menne együtt autóval, és a többiek már foglaltak szállást ott, mi vagyunk az egyetlenek, akiknek csak júliusban dől el, hogy tudunk-e menni vagy sem, ezért marad a last minute.

Akkor bizakodok, hogy lesz még egy 4 fős vagy 2 db 2 fős apartman bárhol Sartin a jó időpontban.

2012. jan. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!