Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kijevi szállásos kérdésben...

Kijevi szállásos kérdésben segít valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kijevbe utazunk rövid időn belül, de még nem foglaltunk szállást. Előzőleg, amikor Kijevben jártunk, azt tapasztaltuk a főpályaudvarra (vasútra) begördülvén, hogy amint kilépünk a pályaudvar kapuján a város felé, sokféle ember sokféle szolgáltatást ajánl az érkező turistáknak.


Ezek közül az egyik az, hogy az érkező turistáknak szállást ajánlanak házaknál.


KÉRDÉS:

Arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen szállások mennyibe kerülhetnek éjszakánként és fejenként?


2012. jan. 25. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

booking.com


itt foglaljatok. az ilyen "kínálgatós" emberekben nem nagyon bíznék meg.

2012. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, de szoktunk foglalni a booking.com-mal is, de abban is volt már, hogy csalódtunk (Párizs).

A helyzet az, hogy nagyon is megízhatóak ezek a szállásadók, nagyságrendekkel olcsóbbak, mint a booking.com, és legalább egy kis helyi feelinget is adnak.

Látszik, hogy a nyugathoz szoktál hozzá és még sosem jártál Keleten.

Határátlépés után is megbízhatóbbak a fekete-pénzváltók, mint a bankok. Jobb árfolyamon váltanak, mint a bankok, és nem érdekük, hogy átba***ák az ügyfelet, mert belőlük élnek. Szóval csak azért, mert "Kelet", nem biztos, hogy rosszabb, mint a nyugat. Csak egy kicsit ki kell ismerni őket. Én ezt teszem 14 éve, de még mindig van mit tanulnom.

2012. jan. 30. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült az úz? Kipróbáltad ezt a fajta szállást? Milyen emberek szoktak így kínálgatni? Én úgy hallottam leginkább nénikék.
2012. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!