Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti mennyi pénzt költötök...

Ti mennyi pénzt költötök síelésre évente?

Figyelt kérdés

Mindennel együtt mennyibe kerül a síelésetek évente? Mik vannak benne?

Ilyen érdekel hogy:

-Melyik ország?

-Hány nap?

-Hány km pályarendszer?

-Hol esztek?

-Milyen szállás?

-Hány főre vonatkozik az ár?


2012. jan. 29. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha a hónap végéig kitart a fizetés az már jó.
2012. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Én 0 pénzt költök síelésre évente.
2012. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Beleköthető kérdés. Szerintem Magyarország lakosságának 80%-a örül, ha "lyuk van a seggén". Én pl. egy normál középkategóriás nem szegény családban élek, de akkor is inkább nyaralásra teszünk félre, mint elmenjünk síelni. 3 éve nem láttam a tengert mert voltak fontosabb kiadások pl.

Nézz utána a neten hogy hol mennyibe kerül a síelés, és ne itt tegyél fel egy "teljesen természetes" kérdést.

2012. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Utalok sielni bar minden hetvegen megtehetnem mivel skandinaviaban elek
2012. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom mennyibe kerül a síelés. De ez olyan, mint a nyaralás, mehetsz luxus szállodába vagy panzióba, kempingbe.

Kíváncsi vagyok, hogy azok közül akik síelni járnak mennyi pénzt költenek rá. Nem tudom mi a baj a kérdéssel. Igenis sokan járnak el síelni. Ha te nem vagy köztük, akkor nem kell válaszolni a kérdésre!


Engem az érdekelne, hogy milyen helyekre járnak, és mennyiért..

2012. jan. 30. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Hortobágyra jár a család,most voltunk hétvégén. Debrecenből kimentünk busszal,felcsatoltuk a síléceket és vártuk a havat,közben megettük a szendvicseinket.....5 főre kijött kb. 6000 Ft ból.
2012. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Most miért kell belekötni? Ha valaki nyaralni megy, az természetes, még ha csak a szomszéd városba, vagy a nagyiékhoz vidékre. Van, aki meg inkább erre költ, nem mindenki szeret a napon aszalódni. Komolyan, ez a nem is tudom mi...


Én még nem voltam sielni, nem igazán vonz, de egyszer biztosan ki fogom próbálni!

2012. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Soha nem voltam még sielni,de még nyaralni sem.Jó annak,aki meg tudja engedni magának.30/F
2012. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,


-Ausztria,azon belül is Gerlitzen (Karintia)

-általában 5-6 nap sízés és 2 nap pihi előtte és utána

-60 km-es a pályarendszer ha jól emlékszem,de meglehet neten nézni

-Hogy hol eszek?A pályán a hütében ebédelek,reggelizés meg vacsi meg a szállodában

-A szállás nagyon jó,hotel

-1 fő


Hát az ár.Én olyan 1 főre 250-300 eurót vagy többet szánok,ebből olyan 130 maga a bérlet,ezen felűl van még a busz vagy benzin költség,meg 2-3 ezer forintért biztosítás,meghát szoktam vinni magamnak olyan 120-150 euró költőpénzt.


Ez gerlitzen,de a pénz attólfügg hova megyek és kivel :)

2012. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolatokkal rendelkező csapattal, busszal, általános iskolásokkal együtt utazva (10-20 felnőtt + gyerekek) 300-400 euró 6 napra Ausztriában (napi két kajával, félpanzió) mindennel együtt. A sípálya 10-15 km-re van a szállástól, de mindig bevisz a busz, szuper jó sport lehetőség és kikapcsolódás.
2012. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!