Kezdőoldal » Utazás » Európa » Üdv nektek! Lehet hülye...

Bingosz kérdése:

Üdv nektek! Lehet hülye kérdés, de szerintetek milyen összegből jönne ki, ha megtekinteném az olimpiai játékokat (élőben). Utazás, szállás, stb? Olyan valaki írjon, aki hasznos információval tud engem segíteni engem! Thank you!

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Utazás: függ attól, mivel mész. Repjegyeket pl. meg tudod nézni a honlapon is.

Szállás: neten vannak fent szállodák, hostelek meg ilyesmik, lehet válogatni.

A teljes ár persze attól is függ, melyik versenyeket akarod megnézni, ezektől függ a jegyár is.


Lehet Mo-n pár utazási iroda csinál majd ilyen csomagot az olimpiára.

[link] ezt találtam hirtelen.


Na meg persze a költőpénz. London nem az olcsó városok közé tartozik.

2012. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de az olimpiára már szinte az összes jegy elkelt... Nem olyan régen olvastam a Metróban.

Azért itt a ktgvetés:

A szállodában, ahol a párom dolgozik, egy egyágyas szoba az olimpia idejére egy éjszakára 800 fontért van hirdetve... De ha számolunk egy "átlag" 100 fonttal, ami azért nem egy jó szállás lesz (tehát ilyen lepukkant hely a "világvégén"), 4 hétre, az 2800 font, ugye kell enni-inni, talán tudsz jegyet szerezni eBay-en, vagy valahol, legyen mondjuk 70 font darabja átlagosan, elmész mondjuk 3 meccsre, az 210 font (am szerintem ettől SOKKAL drágábban tudnál szerezni), eddig 3100 font. Az utazás repülővel mondjuk 250 font, (retúr), akkor még a kinti tömegközlekedés szintén cirka 120 font egy hónapra, ha nem több. Ez 3380 font, ami egy 360-as árfolyamnál: 1.216.800 forint. De ez csak egy nagyon nagyon szűkös, nagyon nagyon óvatos becslés. A valóságban ez SOKKAL többe kerülne.

2012. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
olcsóbb lehet, ha például nem Londonban laksz, hanem mellette, itt rengeteg szállást találsz, és be tudod állítani, hogy maximum milyen messze legyen a szállásod Londontól: [link]
2012. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!