Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan, mivel jutok ki a...

Rácz Alexa kérdése:

Hogyan, mivel jutok ki a legolcsóbban Németországba? ( egész pontosan Hamburgba)

Figyelt kérdés

Aupairkedni megyek ki most februárban Hamburg mellé. Néztem néhány oldalt, de hátha ti is tudtok nekem jó weboldalakat, vagy 5leteket adni. (a "gyalog" és a "jó gyorsan v lassan" esetleg ilyesféle válaszokat kerüljétek)

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 1. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hamburgba például megy vonat is...
2012. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vonatot felejtsd el, Nyugat-Európában nagyon drága ilyen hosszú távon. Inkább keress a skyscanner.net-en olcsó repjegyet Budapestről Hamburgba, vagy valami Hamburg közeli városba és onnan vonattal vagy busszal Hamburgba, az úgy olcsóbb már.
2012. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A repülővel az a gond, hogy nem lehet biciklit vinni. Vonattal most Hamburg 78 € + 12 € kerékpárjegy rendes áron, kedvezményesen 39 € - ért és azt hiszem 8 € a bicikli.
2012. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, biciklit nem is szeretnék vinni, az a baj , hogy repülők olyan 60 e. től kezdődnek.. és az elég sok..Legalábbis én annyiért láttam..
2012. febr. 3. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ott drágábbak a biciklik.
2012. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megy busz is Berlinig, és ott át kell szállni egy másik buszra. Berlin - Hamburg között azt hiszem a BEX nevű cég jár, de nem tudok semmit róluk, csak a buszaikat láttam néhányszor.
2012. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Budapest-Berlin utazásban tudok csak segíteni, oda a Orangeways visz ki, 11.900 ft-ért. És szállít kerékpárt is:)

Onnan helyi tömegközlekedéssel kell megoldani Berlin-Hamburgot. KB össz.: 20-25ből jöhet ki.

2012. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!