Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban jelenleg...

Horvátországban jelenleg milyen autópálya díjak vannak? Hol tudok ennek esetleg utána nézni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az autópálya weboldala, hogy árak vannak e azt nem tudom de itt utána lehet nézni néhány dolognak angolul is fenntvan csak át kell váltani

2012. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

az interneten próbáltad már?

Jaaa, hogy neked a gyakorikérdésekponthu az internet?

google.hu-n próbáld meg, sok ember talált már ott ezt-azt.


[link]

2012. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmehet a fenébe az utolsó válaszadó. Persze, hogy próbáltam utána nézni, és elnézést kérek, hogy szerencsétlen vagyok, de nem találtam semmi számomra használható információt.... Az ilyen válaszoktól meg szerintem inkább kímélj meg mindenkit...
2012. febr. 14. 08:20
 5/5 Valorci válasza:

A Magyar Autóklubnál pontos választ lehet kapni erre a kérdésre.

Egyébként én sem tartom helyesnek az előttem író beszólását, mivel nem mindenki tudja úgy használni az internetet, mint azok akik folyton a számítógépnél ülnek, vagy éppenséggel tanulták. Lehet, hogy a kérdés feltevője pedig olyat tud, amiről az előttem szólónak lövése sincs.

2012. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!