Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki segítene nekem aki...

Valaki segítene nekem aki Bécsről tudna mondani pár infót?

Figyelt kérdés
Nyáron ki szeretnék menni Bécsbe dolgozni. 19 éves vagyok, szakmám nincs,angolul beszélek közepes szinten de németül nem. Arra lennék kiváncsi hogy így hova vennének fel dolgozni ,mennyi ott a havi fizetés,milyenek az emberek,milyen árak vannak ,stb ??? Minden érdekelne. És mennyibe kerül a kiút és vissza vonattal vagy busszal? És mennyi ott a legolcsóbb szállás és albérlet??
2012. febr. 23. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha németül nem beszélsz, akkor nem vesznek fel sehova, maximum akkor, ha van ismerősöd aki beajánl valahova. Amúgy esélytelen.


Javaslom szerezz valami jó és keresett szakmát és tanulj meg németül, ha mindenképpen Ausztriában akarsz dolgozni. Egy szakmát mindenképp javaslok, mert akárhova mész külföldre dolgozni, szakma és szakmai tudás nélkül nem jutsz tovább a kisegítői és betanított munkáknál, amiből egy Nyugati országban sem tudsz úgy élni, mint ahogy itthonról sokan gondolják.

2012. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Némettudás nélkül az IT iparba vesznek fel, esetleg a kuplerájba, vagy lehetsz bankigazgató. Minden más esélytelen.
2012. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még oda se biztos...
2012. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Bécsben lakom, csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Nyelvtudás nélkül nincs semmi esélyed.

Nem is értem, hogy jutott eszedbe?

Inkább akkor angol nyelvterületben gondolkozz.

Bár a közepes szintű angol se épp bíztató.

Ha külföldön akarsz szerencsét próbálni, ahhoz kell középfok feletti tudás. (Vagy valaki, aki az elején felkarol)

Egyébként: havi fizetés 1000 eurótól kezdődik Bécsben

Oda vissza jegy a volánnál 4500 ft

Legolcsóbb szállás ha WGben laksz, és egy szobát bérelsz, szerintem 300 eurót rá kell szánni télen több is a fűtés miatt. Bár én általányt fizetek.

2012. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!