Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnánk legolcsóbban...

Hogy tudnánk legolcsóbban repülős útra menni?

Figyelt kérdés

3-an mennék, 20 év körüliek vagyunk. a kikötések, hogy tengerpartra szeretnénk menni,1 hétre repülővel, mindegy milyen szállásra (természetesen azért nem vmi nagyon undorító, igénytelen helyre.) de ha van más ötlet, ami nem tengerpart, az is jó, a legfontosabb a repülő.

sajnos a fapadosok nem olyan olcsók, mint ahogy reklámozzák, pedig már most le akartuk foglalni, de így sem.

esetleg last minute-tel jobban járnánk?


2012. febr. 25. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fapados járatoknál nincs olcsóbb.
2012. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fapadosok nagyon is olcsók, csak nem mindegy, hogy mikor veszed. Nyár még odébb van, ráértek kivárni a megfelelő pillanatot. A múltkor ryanairnél nézelődtem 3500-6000-es jegyeket találtam, ahol ha szerencséd van és "free taxes-t" fogsz ki, akkor 10 ezerből megússzátok oda-vissza.
2012. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fapadosok olcsóak, csak tudni kell értelmezni az áraikat! Mert hiába írják, hogy 2500 ft egy út, arra még jön a foglalási díj, poggyászdíj, internetes csekkolás, egyéb költségek. Én 3 hét múlva megyek a Ryanairrel Stockholmba 1 hétre és oda vissza 12.500 Ft a repülőjegy, csak kézipoggyásszal és elsőbbségi beszállással.
2012. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már most nézegettük a fapadosokat, de jó nagy beetetés, a teljes ár már most sem jön ki mindössze 10ezer körüli összegre, sokkal inkább 30-40ezerre...


amúgy azt jól láttam, hogy Dubrovnikba nem lehet menni fapadossal?

2012. febr. 26. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Arra lefelé nem nagyon szeretnek fapadosokat indítani valamiért sajnos. Én sem értem, pedig szerintem lenne rá kereslet nyári időszakban.


A fapadosak tipikusan úgy jók, ha nincs időpontod, tudsz alkalmazkodni, mert van hogy csütörtökre 3500 egy jegy, ugyanez péntekre 7800. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor még free taxes-t is keresel (ryanairnél van), nem kell fizetni pár "rejtett költséget". Én hét eleje felé néztem áprilisra, húsvét hetére repülőjegyet, Milánóba találtam ilyet, ez végköltségként 9 ezerre jött ki oda-vissza.


Két éve wizzair repült még Velencébe. Velük feladott pogyásszal, rejtett költségekkel együtt repültünk oda vissza fejenként 12 ezerből.


Szóval nagyon jókat ki lehet fogni, ha rugalmas vagy. Most pl én is nézegettem a wizz oldalát, majdnem dobtam egy hátast olyan áraik vannak most. Ha nem sürgős én most biztosan nem foglalnék náluk.


Illetve, amit érdemes megnézni, hogy a jegy lehet olcsó, de nem mindegy, hogy a reptér 10 percre van-e a "célponttól", vagy egy órára, mert a reptéri transzfer nem olcsó játék. Fapadosok szeretnek eldugott kis repülőterekre leszállni, ami mindenhol van csak nem közel. :)

2012. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!