Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki Szkopeloszon...

Volt már valaki Szkopeloszon vagy Szkiathoszon?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ezen a 2 szigeten forgatták a Mamma mia c. filmet, és hát hogy finoman fogalmazzak, megtetszett a környezet:D

Jövő tavasszal lesz a lagzink, és nagyon örülnék, ha nászútra valamelyik szigetre el tudnánk menni.

Aki tud valamit erről a 2 csodás helyről, az írjon :)

Köszi!


2012. febr. 27. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én Skiathoson voltam. Tényleg nagyon szép hely, kis szűk utcácskákkal,fehér házakkal kék ablakokkal. Elég sok ott a turista. Van egy nagy kikötője,sőt egy repülőtere is.

Igazából nem tudom mire vagy kíváncsi:)

2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnál ajánlani utazási irodát vagy valamit, ahol le lehet a szállást vagy akár az utazást is foglalni?

Nézelődnék, hogy milyen hotelok és árak vannak, de nem nagyon találtam olyan oldalt, ami így első ránézésre megbízható lenne.

2012. febr. 27. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok ilyeneket mondani,mert mi csak egy egynapos kirándulást tettünk oda, egyébként máshol laktunk.
2012. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hol laktatok?
2012. febr. 27. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Paralia-n.
2012. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ott már én is voltam, de nem nagyon tetszett.
2012. febr. 27. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett az a rész. Tipikus turistáknak kiépített,mű dolog. Oda nem mennék vissza többet.
2012. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Skopelos-on voltunk. Nagyon szép! Igazi görög sziget. A legnagyobb város - aminek Skopelos a neve - igazi kis görög város, fehérre mázolt házakkal, kék ablakocskákkal, szűk utcákkal.(úgy mint Skiathos-on) A mamma-mia forgatása után 1-2 évig még nagyon sok turista volt de most már alig vannak. Skopelos-ra csak komppal lehet eljutni, Skiathos-ra viszont repülővel is. Mi kocsival mentünk (Skopelos-ra) és bejártuk az egész szigetet. A szállásunkat is ott kerestük nem volt lefoglalva sehol szobánk. Szállodából, és kis apartmanokból is rengeteg van szóval lehet találni üres szobát.

itt van pár kép kedvcsinálónak:

[link]

[link]

[link]

ha bármi kérdésed van

Skopelos-szal kapcsolatban, írj nyugodtan! :)

2012. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hú, köszi szépen. Nagyon szépek a képek.

Van olyan része a szigetnek, ahol homokos a strand?

Mekkora élet van a "fővárosban"? Ha voltál már más görög szigeten/városban, akkor mihez tudnád hasonlítani?

2012. febr. 29. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg strandja van a szigetnek. Néhány eldugott helyen, de megéri. Sajnos csak kevés homokos strand van de azok viszonylag nagyok. Van olyan is amelyik a parton homokos, majd egyre beljebb a vízben már kavicsos.

Az élet Skopelos városában nappal "gyengébb" (mivel mindenki a strandon van), de az éttermek, bárok nyitva vannak; éjszaka meg nyüzsgés van. Sokszor alig lehetett üres asztalokat találni.

Leginkább Skiathos-hoz tudom hasonlítani. Nem olyan mint Santorini, hogy a házaknak a teteje is fehér. Inkább olyan mediterrán stílusú, de görög stílusjegyekkel.

2012. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!