Kezdőoldal » Utazás » Európa » Törökország: Mikor érdemes és...

Törökország: Mikor érdemes és lehet foglalni, viszonylag "olcsó" (max.130eFt) utazást a Török Riviérára?

Figyelt kérdés
Álmom válna valóra, ha 2012. szeptemberében eltudnék utazni 1 hétre a Török Riviérára a következő feltételekkel: félpanzió vagy all incl.ellátás, minimum 4* szálloda, mindez max.130Eft. Szerintetek találok ilyen ajánlatokat? 3*szállásokról milyen tapasztalatok vannak?

2012. márc. 1. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan miért is a török riviéra az álmod?


A tengerpart az mindenütt tengerpart (na jó, a törököknél hegyekel, na bumm, a horvátoknál is...). Ráadásul a turizmus ipar, és nekem leginkább a tengerparti üdülőknél tűnik a leg-iparszerűbbnek.


Ha a környék kulturális értékei vonzzanak, akkor az további rengeteg pénz lenne. Ha viszont a kultúrára utazol, akkor Isztambullal sokkal jobban jársz.

2012. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megeszem a kalapom ha te ennyiért akarsz odautazni, ráadásul az általad megadott feltételekkel.


Mi a családdal voltunk Törökben, gyönyörű helyen, 4 csillag, all inclusiv. 3 felnőtt 1 gyerek 1 millióba került. De úgy hogy a gyerek még csak 3 éves volt, rá nem is kellett gyakorlatilag fizetni.

2012. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Tudom a tengerpart az mindenütt tengerpart, már jártam az olaszoknál és a horvátoknál is. Horvátország nagyon szép, és szeretem, viszont már régóta szeretnék Törökországba elmenni.

Istanbul is érdekelne, viszont ott kevésbé mediterrán az éghajlat, mint délen..

2012. márc. 1. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
130-ból necces, talán kicsit később, mint szeptember. Általában jók a török hotelek a 3 csillagosak is.Érdemes all-t választani. A tenegrparti sávban is van mit néni: Perge, Aspendos, Demre, Myra, Kekova, Side, Antalya, Alanya. Ebből az összegből valószínű, hogy Alanya jöhet szóba, érdemes megnézni a várat, kirándulni Dim-Cayba, illetve közel van Side, ami egy római kori város romjait magába integráló település.
2012. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!