Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe mennénk a hosszú...

Bécsbe mennénk a hosszú hétvégére vonattal. Hogyan érdemes venni a jegyet, hogy esetleg kihasználjuk a kedvezményeinket?

Figyelt kérdés

Diák és közalkalmazotti 50%-os kedvezményt vehetnénk igénybe.

kérdés:

Lehet úgy venni, hogy Mo. területére (mondjuk Hegyeshalomig) 50%-os utána pedig Bécsig teljes árú.-Mindezt átszállás nélkül? vagy az elkerülhetetlen?


Szívesen veszek tanácsokat sőt program ötleteket is Bécsben.



2012. márc. 1. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Bécsig is lehet 50%-os diákjegyet venni. Tavaly nyáron én is úgy utaztam.

Bécsbe meg nézzétek meg a Schönbrunni kastélyt, Stephansdom-ot, a Prátert, a Hofburg-ot, esetleg a Múzeum negyedet ha érdekel benneteket vagy a Károly templomot.

2012. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána Startpont.hu.-n.

Ha tudod,hogy mikor akarsz menni,több kedvezményt is találhatsz.

2012. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez a startpont.hu nekem valamiért a mellesleg.hu oldalt hozza be.
2012. márc. 1. 20:04
 4/4 I am God válasza:
Van egy olyan jegy, hogy 4 napos kirándulójegy. Ezt csak nemzetközi jegyirodákban tudod megvásárolni. 4 napon belül megkell tenned az oda-vissza utat, és akkor 19 €-ba kerül az odavissza utad. Ez 1 före szól. Valljuk be, ez lófasz pénz érte.
2012. márc. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!