Kezdőoldal » Utazás » Európa » Uti- es lakotarsat keresek?!...

Uti- es lakotarsat keresek?! (Becs)

Figyelt kérdés
Van itt olyan lany aki ki szeretne menni Becsbe munkat keresni? Mert en mar meguntam ezt az itthoni legkort es egyedul felek nekivagni a nagyvilagnak.

2012. márc. 3. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretnék menni majd, de csak nyáron..te ahogy kiveszem a szavadiból már most:(

am 21 l vagyok..és te? mert neved alapján nem tudom eldönteni, hoyg lány vagy fiú-e:)

2012. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előtte menjetek ki szétnézni, mert lehet nemis fog tetszeni a város, olyasmi mint pest egyébként.
2012. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én már voltam 2-3x, osztálykirándulni, elmegy:)

Azért nem Párizs:)

2012. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát nem :D Mondjuk párizst én még csak képek meg beszámolók alapján tudom hozzá hasonlítani :)

Én pl plázázni, nézelődni szoktam kijárni, bár pesten is megvannak ugyan azok a boltok meg minden, de így mégis csak izgibb :D

2012. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

lany vagyok :D

igazabol nekem annyira nem surgos a kiutazas.. szoval ha ugy alakul tudnek varni nyarig :)

2012. márc. 6. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de majd csatlakozhatok hozzátok? :$

Csak 1 plázázás erejéig, utánna én haza is jönnék :$ :)

2012. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
haat en benne vagyok :D
2012. márc. 6. 19:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Dejóóó *.*

Imádok kint plázázni :$ Te is? :O

Meg vannak ám érdekes helyek amit első alkalommal nem szabad kihagyni, pl prater, duna torony, óriáskerék..., nameg a híres bécsi metró :D

2012. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hehh :) perszehogy imadok plazazni :P de mondjuk egy fiutol ez eleg fura kijelentes :D legalabbis szamomra.. nem szoktam hozzaa :D na meg aztan meglatogathatjuk egyutt ezeket az erdekes helyeket is :P :D
2012. márc. 6. 19:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért, én csomó fiút szoktam látni plázákba? :O :D

Meg nem minden nap megyek azért, csak úgy pár havonta, akk meg mindig van vmi érdekes :D

De am van már vmi terved? Vagy mikorra tervezed? Mert én már nagyon mennék :D

2012. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!