Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagy-Brittania melyik részére...

Xlacax kérdése:

Nagy-Brittania melyik részére érdemes utazni ahol nagy valószinűségel találok munkát?

Figyelt kérdés
Tehát arra lennék kíváncsi hogy mely terület az ahol az ügynökségek több munkát is ajánlanak, NI számmal,bankszámlával alap nyelvtudással rendelkezem.
2012. márc. 4. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

"alap nyelvtudással rendelkezem"


Mindegy hova mész, mindenképp nehéz lesz az alap nyelvtudás miatt. Itt is egyre több az elvárás, a cégek a nyelvet beszélőt fogja előnyben részesíteni. Ha nincs ismerősöd aki benyom valahova, akkor csak a szerencsében bízz. A helyi agencyk általában csak part-time melókat kínálnak, abból annyira nem lehet kijönni.


Amúgy pedig dél-anglia a legmegfelelőbb a munkakeresésre.

2012. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz.
2012. márc. 4. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia !


Egy szezont a csatornaszigetek egyikén, Jersey-n dolgoztam végig. Anyagilag a legszínvonalasabb helyek egyike, én is feltűnően jól kerestem egy 4 csillagos hotel bárjában. Jó nyelvtudással érkeztem, még jobbal távoztam.

Egyértelműen Jersey-t ajánlom.

2012. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy dolog. Az idény munkák épp e hónap végétől kezdenek beindulni, pont időben vagy.
2012. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En bejartam kelet-angliat,alap nyelvtudassal....sehova se kellettem. Amit mi itthon alapnak hiszunk kinnt semmit sem er. vegul egy ismeros bevitt takaritani egy tescoba,ahol a fizetesem felet fizettek csak ki. majd szorolapoztam postaladakba.ott abszolut nem fizettek ki. ezert nem volt problema,hogy alig beszelek :)
2012. márc. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor tényleg nagyon alap lehehet a tudásod.

Hogy juttotál egyáltalán ki?

2012. márc. 15. 00:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is voltam olyan ügynökségnél ahol köpni nyelni nem tudtam úgy nyomták az angolt,de volt olyan ahová bementem és simán megértettem magam és lett is volna munka ha nem lettem volna beteg.
2012. márc. 15. 00:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok magyar Londonba megy szerencsét próbálni.
2012. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm öt éve, érettségi után (tehát felsőfokú végzettség nélkül) ment ki Londonba, közepes nyelvtudással. Először takarítóként kapott munkát pár hétre, de közben nagyon erősen nyomatta az angolt, minden lehetőséget megragadott hogy beszélgessen a helyiekkel. Úgy látta a vendéglátásban van a legnagyobb kereslet ezért az olyan szavakra, kifejezésekre hajtott rá. Azt hiszem egy hónapja volt kint mikor felvették pincérnőnek egy kis étterembe, viszonylag jól keresett. Aztán pár hónap múlva elküldték, de szinte rögtön talált munkát másik étteremben, itt eltöltött fél évet, itt még jobban keresett, az angolja pedig rohamosan fejlődött. Utána innen is eljött valami miatt, de heteken belül talál másik munkát, és ez így megy 5 éve. Eddig egy év volt a leghosszabb idő amit valahol eltöltött, de mindig talál munkát. Persze az angolja közben nagyon jó lett.
2012. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!