Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brüsszelben elég egy nap?

Brüsszelben elég egy nap?

Figyelt kérdés
Szeretnék Brüsszelben eltölteni egy napot. Fapadossal mennék, reggel 8-kor száll le és este 6-kor indul haza. Elegendő ez az időtartam bármire is kint vagy felejtős? (Ez mondjuk durván 6 óra a városban ha shuttle buszt is beleszámolom és hogy előbb kint kell lenni a reptéren.
2012. márc. 12. 00:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sosem értem az ilyen kérdéseket. Ennyire kevés az időd, sietsz vissza dolgozni vagy mi ?


Miért nem alszol ott egy éjszakára ?



Voltam ott nyáron, és nem, nem elég. Egy ott alvással és másnapi visszaindulással már elég lehet.

2012. márc. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

arra elég, ha bemész a belvárosba és beülsz egy kávézóba és nézegeted az embereket, a város hangulatát.

Mit tudnál pesten megnézni 6 óra alatt?

2012. márc. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem sietek vissza csak bele kalkulaltam hogy ahany ejszaka kb annysziszor plusz 10-12 ezer forint minimum es igy sajnos jeleneleg nem valoszinu hogy lesz ra keret, a nem biztosra meg nem akarom megrendelni a jegyet, ami most nevetsegesen alacsony aru... Csupan ezert kerdeztem. Pesten azert szerintem a parlament, vaci utca kornyeket, aztan a varat, citadellat be lehet jarni ennyi ido alatt bkv-vel. Persze van sok mas latnivalo is, de eppen nem rossz egy napos kirandulas igysem. Eppen azert kerdeztem amugy, mert fogalmam sincs mennyire vannak ott messze egymastol latnivalok es egyaltalan mi mindemt erdemes mindenkeppen megnezni, de koszonom a valaszokat, akkor egy napra nem megyek.
2012. márc. 12. 06:11
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj (első vagyok amúgy). Én pl. évek óta Coucssurf-fel maajdnem mindemhová utazgatom, így nulla forintba telik a szállásom.


De mindenhol vannak nagyon olcsó, többágyas hostelek (igaz, több idegen emberrel kell osztoznod a szobán). Legutóbb Antwerpenben és Münchenben voltam 12-15 eurós szállásokon.

Ha mát összegyűjtötted a pénzt egy olcsó repjegyre, nem hiszem, hogy ez a plusz 3000 forint nem lenne megoldható.

2012. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én másfél napra voltam ott, és nekem még sok is volt. Brüszel egyáltalán nem nagy szám, csúnya, igénytelen, mocskos hely, ami elég nagy szégyen az EU-ra nézve. Sok városrész rondább, mint Budapest, pedig az nagy szó.
2012. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, tényleg meg lehet nézni viszonylag rövid idő alatt a fő helyeket, de azért nehogy már 6 óra alatt ..
2012. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Főleg, ha bemész a mini Europába meg az Atomiumba is.
2012. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bővel elég, az egy lepratelep. Gent és a tengerpart jó helyek, Brüsszel nem.
2012. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezt is Te kérdezted: http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__2755116-milyen..


Csatlakozom az előbbiekhez. Nem, 6 óra semmihez sem elég.

És az a repjegy sem valószínű, hogy 10 ezer, haladj csak tovább a foglalásnál, ott még felszámolnak foglalási díjat is (ha megmondod, melyik légitársaság, megmondom, mennyit). Higgyj nekem, sokat utazok.

2012. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

bőven elég.....

belváros két-három óra

mondjuk két óra szabadidőba bevásárlóutcában

európa negyedhez össz vissza 1 órás út oda vissza ott egy óra elég

atomiumhoz össz vissz 1 órás út, ott max másfél óra....plusz út reptérre ennyi....... több idő ott hülyeség

2012. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!