Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mitől függ, hogy mennyi a...

Mitől függ, hogy mennyi a repülőtéri illeték + egyéb díjak?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy drágább jegynél az is felmegy... De ha ugyanolyan árkategóriás jegyet választok, csupán másik napon - ami szintén hétköznap van - egy tízessel megugrik. Miért?
2009. jún. 11. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A repülőtéri illeték az adott kiszolgálástól függ. Függhet pl. attól, hogy milyen napszakban, melyik napon száll le a repülőgép.

Az egyéb díjak, így a jegykiállítás, közvetítői jutalék, üzemanyag-pótdíj stb. szintén napról napra változhat.

2009. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Bár még mindig nem teljesen világos, hogy mi változik egyik napról a másikra, amitől egy tizessel többe vannak ezek a +díjak, amikor mind2 hétköznap, ugyanannyi a jegy és ugyanolyan szar időpontban indul.:)
2009. jún. 11. 09:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt már észrevettem, hogy ha normális időben akarnék érkezni, na és visszajönni, jól rá kéne fizetnem.:( Mondjuk értem én de azért ki...tolás.:)
2009. jún. 11. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

A repülőtéri illetéket országonként helyileg határozzák meg (van ahol %-os díj, van ahol fejenkénti, van ahol napszaktól is függ, stb.)

Tehát más-más rep.illetéket kell fizetned, ha pl. Egyiptomba utazol, vagy ha Londonba, vagy Athénba...


A repülőjegyek ára is sokféle lehet (sokféle kedvezmény létezik, más ugyanaz a rep.jegy pénteken, mint kedden, stb.)


Legjobb, ha felkeresel egy utazási irodát, ahol profi módon tudnak segíteni a lehető legkedvezményesebb repülőjegy megtalálásában! :D

2009. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!