Kezdőoldal » Utazás » Európa » A májusi hosszú hétvégén hova...

A májusi hosszú hétvégén hova érdemes menni Horvátorszégban autóval? melyik szigetrem vagy városban, ami nincs túl messze?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pilitvizai tavak egy remek kirándulás egy hosszú hétvégére. igaz nem tenger part, de egy álomszép. mi egy hétvégét voltunk 2 éjszakát kibirtunk egy szállodába, és nagyon jó volt.
2008. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Plitvicét én is ajánlom, csodaszép!!! Bár én még nem láttam, de lehet, hogy mi is kimegyünk, ha lesz rá időnk! :)
2008. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZIASZTOK!

Plitvicéről hol lehet olvasni?

hogyan lehet oda eljutni? mennyibe kerül a szállás?

milyen papírok kellenek és mennyi pénz 3 napra?

előre is köszi

2008. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
www.plitvice.hu
2008. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hosszú hétvégére nem mennék ilyen messzire. Igazából ilyen több száz kilométeres útra 1 hétnél rövidebb időre soha nem mennék, ill. ez csak pénz kérdése. Ha nem gond az üzemanyag és nagyon szeret vezetni valaki, annak így is jó.

Még a repülős utat is meggondolom, hogy legalább 10-12 napos út legyen, mert ha már rep.jegyet és az illetéket vesszük figyelembe, sokkal jobban járok, mintha 7 napra mennék, amiből 2 már eleve az utazással megy el.

Plitvicét is tranzitmegállóként ejtettük útba Pasmanra menet, 2 éjszakát töltöttünk a kempingben. Hatalmas kempingje van. Egy napot eltöltöttünk a tavaknál, ennyi elég is volt, hogy mindent lássunk belőle. Tényleg nagyon szép. Másnap indultunk tovább a már 1 hétre lefoglalt szálláshelyünkre. Még ezt az időt is szívesebben megnyújtottam volna. Így inkább nem költünk több rövid ideig tartó kiruccanásra, hanem inkább egy hosszabb nyaralásra. Gazdaságosabb és nem bosszant, hogy alig kezdődött, de már mehetek is haza. Persze úgy az igazi, ha nem egyhelyben dekkol az ember, hanem folyton úton van, más és más helyeken telepszik le kempingekben és minél többet lásson. Persze ez egyéntől függ, ki mennyire kalandvágyó. Én csak leírtam a véleményem.

Egyébként kollégák pünkösdkor mennek néhány napra Krk szigetre, ami állítólag előszezonban is jó és szép hely és viszonylag közel van. Nem tudom, én még nem voltam.

2008. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!