Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki Angliába él/élt tudna...

Aki Angliába él/élt tudna válaszolni pár kérdésemre lécíves?

Figyelt kérdés

Szóval, lehet, hogy átlagkérdések lesznek, de akkor is...


1. Mióta élsz/éltek ott?

2. Mi okból mentél/mentetek ki?

3. Mennyire tudod/tudjátok beszélni az angolt?

4. Vagy esetleg van olyan itt, akinek az egyik szülője kapott ott egy jó munkát és ez miatt ment ki a család? (Ez érdekel a legjobban...)

a, Milyen munkát kapott a szülő?

b, Jó döntés volt, tényleg megérte?

c, Nehéz volt a beilleszkedés az iskolában, stb?

d, Tudtad a nyelvet, és ha igen mennyire?

5. Milyen ott az élet? (Második legjobban érdekelt kérdés..)


Nagyon hálás leszek, ha válaszoltok! Köszönöm előre is!


2012. márc. 20. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

1. 2010. októbere óta élek Londonban.


2. Azért jöttem ki, hogy jobban meg tudjak élni, mint otthon.


3. Mikor kijöttem, már angol is jól beszéltem az angolt, amióta itt élek, azóta még jobban.


4. Nincs idekinn se rokonom, sem pedig ismerősöm.


a, Szoftverfejlesztőként dolgozom egy nagy cégnél.


b, Nekem abszolút megérte kijönnöm, mert teljesen mások az életkörülményeim, mint otthon, pedig odahaza sem kerestem rosszul.


c, Rengeteg a bevándorló, így a beilleszkedés annyira nem volt nehéz, a munkahelyemen kívül is vannak angol ismerőseim, akikkel jóban vagyok.


d, Most már elég jól beszélem az angolt, bár mikor kijöttem, akkor is tudtam beszélni.


5. Szerintem jó, de ez sok dologtól függ, mert aki csak mosogatni, vagy hasonló alap munkákat jön végezni, az szerintem nem tapasztal nagy életszínvonalbeli különbséget, mert itt is azok az emberek panaszkodnak, akik munkanélküliek, segélyesek, vagy helyi viszonylatban keveset keresők. Ha valóban jól szeretne valaki élni akár Angliában, akár más, Nyugati országban, annak azt ajánlom, hogy mindenképpen tudja rendesen a nyelvet és szerezzen valami keresett szakmát, amivel aztán el tud helyezkedni. Ugyanis a kulimunkákat lehet ideig-óráig csinálni, de hosszútávon ugyanúgy nem élsz meg belőle, mint otthon.

2012. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

1. 2010.03.25-2011.08.20ig voltam kint.

2. Szerencsét próbálni.

3. Erős Basic

4. Van olyan, de egyre ritkább, én is egy olyan magyar családnál laktam.

a. Baby sintér

b. A döntéssel nem lett volna baj, csak nem jött össze úgy ahogy kellett volna, és egy betegség is közbe szólt.

c. -

d. -

5. Sok mindenben jobb kint az élet, de azért ott sem tökéletes.


Üdv.

2012. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!