Kezdőoldal » Utazás » Európa » Isztambul? Milyen hely?...

Isztambul? Milyen hely? Mennyire drága?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 13:41
 1/2 anonim válasza:
50%

5 teljes napunk volt Isztambulra,pont elég volt.Az óváros,ami neked,mint turistának érdekes gyönyörű,változatos,nem olyan nagy,befogadható.Élvezettel néztem meg a 25. mecset minden sarkát is.Nekem a legjobban az tetszett,hogy olyan,mintha egy másik világba csöppentél volna.És sokat nem is kellett hozzá utaznod:)

Az éttermek szerintem nem különösebben drágák,viszont elég gyorsan megunod a szokásos menüket a "turistaéttermekben".

Nagyon kedvesek,nem csak akkor,ha csinos lány vagy;)

2012. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon szeretem Isztambult. Az emberek kedvesek, barátságosak, segítőkészek. Meglepően tiszta a város, (na jó nem voltam minden kerületében, biztosan vannk koszosabb részei, mint minden nagyvárosnak).

Az árak olyanok, mint Pesten, kicsi eltérés lehet. A tömegközlekedés talán kicsit drágább, érdemes Istanbulkart-ot venni.

Én nem vagyok a nagybazár híve, habár mindig bemegyek csak a hangulat kedvéért, de aligha vásárolok ott valamit. A város más boltjaiban fix áron, alkudozás nélkül sokszor olcsóbban megkapom ugyanazt, amiért a bazárban fél órát kellene alkudnom. De ha szeretitek az alkudozást, akkor mindent bele! :-)))

2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!