Kezdőoldal » Utazás » Európa » Július elején már meleg van...

Július elején már meleg van Görögorszagban? Hány Celsius kb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meleg...

Mi szinte minden évben júli elején megyünk, 30 fok fölött szokott lenni bőven, már akkor is.

Estére azért érdemes vinni egy vékonyabb hosszú ujjú felsőt, és esetleg egy vékonyabb farmert, mert általában fúj a szél, de napközben meg lehet gyulladni....

2012. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dél Görögországba érdemesebb utazni Pl.Kréta.Ott melegebb van mint Pl.Korfun.Az sem másodlagos,hogy a tenger vize mennyire melegedett fel.Én Korfun voltam nyár elején,de a tengerben megfagyott a pömpölőm.
2012. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, sok helyen voltam már júli elején: Korfu, Rodosz, Kréta, Zahynthos, Santorini, Parália stb.

Nagy különbség nem volt sem a levegő hőmérsékletében, sem a víz hőmérsékletében (24 fok körül).

2012. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor te halvérű vagy.
2012. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy nem lépésről-lépésre, sziszegve mentem a vízbe, de azért annyira nem volt hideg. :D

Horvátországban voltam tavaly júni végén, na ott tényleg hideg volt a víz... 1x voltam bent a tengerben úgy 5 percre, pedig nagyon sokan voltak a vízben, kisgyerekek is, szóval nem csak én voltam bátor, hogy bemerészkedtem...

2012. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!