Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban megigényelt...

Németországban megigényelt eus taj kártya mikorra várható?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete megigényelte a munkáltatóm.de még sehol semmi.Anélkül meg nem enged dolgozni.
2012. márc. 27. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
neked kellett volna mo.-on megigenyelni, es akkor azonnal megkapod, kb. 3 perc värakozäs utän!
2012. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt arra gondolsz, hogy németországba vagy bejelentve és az ottani cég igényelte meg?


Ezt nem értem mert ezt neked kellett volna megigényelni. majd a céghez bevinni a papirokat aki bejelnti, hogy munkaviszonyba vagy. Amelyik biztosítónál vagy hívd fel és kérdezd meg, de eltudok képzelni 2-3 hetet simán. Mikor lányom született itt, akkor mi is kb 2-3 hetet vártunk. Söt most hoz férjhez mentem a sima névváltozás miatti cserére kb 1 hónap volt. De ettöl még simán dolgozhatsz, mert biztosítva vagy (ha fizeti a munkáltatód)csak még nincs meg a kártya.


Ez nem eus kártya. ez a sima biztosítási kártya aminek egyik része a német másik az eus, de ugyan az végül is.

2012. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második válaszoló jól mondja, neked kell megigényelni. Nekem gyorsan megcsinálták, kb 1 hét alatt, de addig is tudsz dolgozni, mert a biztositó tud már számot adni.
2012. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!