Kezdőoldal » Utazás » Európa » Izlandon a Kék lagúna, hogy...

Izlandon a Kék lagúna, hogy működik?

Figyelt kérdés
magyarán mostanában járok arra, be nem akarok menni, mert sok a belépő és utálok ilyen helyeken fürödni, de érdekel, hogy a környékéne körbe lehet nézni, fotózni arrafelé, vagy van egy parkoló, egy lekerített hely, ahová csak jeggyel lehet bemenni és egyébként semmi gyalogossan bejárható?
2012. márc. 29. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
egy kis része látszik kívülről is. Pl. a bejáratnál közvetlen mielőtt bemennél az épületbe. Meg a környéken vannak még kisebb kis lagunák, ha kocsival vagytok és van bakancsotok, kereshettek... De szerintem ha eljutsz oda nagyon butaság kihagyni ... Én se szeretem az az ilyen fürdős helyeket, de az éjszakai fürdőzés a kék lagúnában mindenképp életem legjobb élményei közt van... Mondjuk mi rögtön a reptérről mentünk tehát kb még el se hittem hogy izlandon vagyok, ezért nyilván még jobban bennem maradt az élmény :) de akkor is szerintem egyszer mindenképp megéri
2012. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!