Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hol vannak jó...

Horvátországban hol vannak jó helyek ahova ellehet menni nyaralni? Olyan helyre gondolok amit már valaki kipróbált hogy milyen tapasztalatotok van, szállás és tenger szempontjábol?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyre tudsz elmenni Horvátországban, nem írtad, hogy hová....

Évek óta Split-ben nyaralok, nekem bevált, mivel gyönyörű tengerparti sétánya van, szép óváros és csodálatos panoráma a Marjan hegyről. Lakik ott barátom, apartman kiadásokkal foglalkozik a nyáron, ha érdekel az elérhetősége írj privibe, és elküldöm az email címét.

Viszont a fellépsz a www.utazas-nyaralas.info weboldalra sok információkat találsz a horvát városokról. Trogirban, Splitben, a tengerparton kívül Zágrábban és Karlovacban jártam. Mindegyiket ajánlom!!!

2012. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenceim:

Omis

Trogir

Zadar

Zaton és Nin strandja homokos,meleg és lassan mélyülő.

2012. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyit elfelejtettem írni, de most pótolom, hogy Horvátországra általában a kavicsos vagy sziklás tengerpart jellemző, de viszont találsz homokos tengerpartot: Crikvenicán, Split-ben, Omisban, Trogirban és még több helyen. Nekem a kavicsos partok tetszenek, gyönyörű kavicsos és sziklás partot találsz Split-ben, a Marjan hegy lábánál, de viszont van homokos part is.

Az általam leírt weboldalt ha áttanulmányozod, akkor bővebb információkat találsz.

Az árak: élelmiszer kb. annyi, vagy egy picit drágább, mint Magyarországon. Kenyeret NE üzletbe vegyél, hanem pékségben. Kunákat tudtok spórolni. Apartman árak: tudtok találni 15 EUR/fő/naptól egészen a csillagos égig. Minél kintebb van egy apartman a tengerparttól és a központtól annál olcsóbb (ne km távolságokra gondolj). Ugyanez vonatkozik az üzletekre is. Sokak szerint Dalmácia olcsóbb (persze kivéve Dubrovnik), mint az Istria vagy a Kvarner-öböl. Ezt nem erősítem meg, mert nem csak Dalmáciában jártam. Dalmáciában garantált a mediterrán klíma és ennek sajátosságai (pálmafák, hatalmas leanderek, narancsfák, fenyőerdők és persze a kabócák).

2012. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rabac szép hely?
2012. ápr. 11. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott nem jártam. Az elhelyezkedés szempontjából szép helyen lehet. Javaslom, hogy nézdd meg a www.utazas-nyaralas.info weboldalt, ott bővebb információkat találasz, nemcsak Rabacról, hanem több horvát nyaralóhelyről is.

Idén maradok Dalmáciában...

2012. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!