Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol/hogyan lehet a legolcsóbba...

Hol/hogyan lehet a legolcsóbban repjegyet foglalni/venni?

Figyelt kérdés

Egy blogon olvastam korábban, h egy pali 6.000 HUF-ért repült Rómába, autót venni.

Többre már sajna nem emlékszem, de most felmerült a repülés gondolata, a lehető legalacsonyabb költségvetésből szeretnénk kihozni.

A Ryanair-nél néztem egy velencei járatot, azonban a fejenként 2.500 HUF-ért hirdetett jegy oda-vissza, illetékekkel, biztosítással és egyéb terhekkel már 40.000 HUF fölé ment, így nem is számoltam tovább.

Vki?



2012. ápr. 12. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

2.500,- Ft-os jegyárból kizárt, hogy 40.000,- Ft-os összköltség lett, valamit félrenéztél.


Ha fapadossal akarsz utazni, akkor több dátumot érdemes végigpróbálgatni és legolcsóbb időpontban érdemes utazni.

2012. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!