Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba vagy Görögorszá...

Horvátországba vagy Görögországba (Kréta) mennétek szívesebben? Ki melyiket tartja szebbnek, jobbnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Horvátországba jártam eddig, Görögországba még nem, főleg Krétán.

Egyik barátom járt már mindkét helyen, ő aztmondta, hogy Horvátország szebb - mondjuk igaz az állítás, kinek a pap, kinek a papné.

Idén maradok Horvátországnál, de nem mondom azt, hogy Görögországba nem mennék el.

2012. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Jelenlegi bizonytalan helyzet miatt nem mennék MOST Görögországba. Bármikor polgárháború törhet ki a gazdasági megszorítások miatt. Szóval jelenleg H. ba menj. Szerintem.
2012. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Horvátoszágba hova?
2012. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én Görögországot jobban szeretem.
2012. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Trogir
2012. ápr. 23. 13:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

vagy Split. Mindkettő közel van egymástól és gyönyörű. Lakik barátom Split-ben, ha érdekel szálláslehetőség keress meg privátban.

Tavaly nővérem Korfun nyaralt, szeptember végén, nagyon olcsón el tudott utazni, de valahogyan neki is jobban a horvát tengerpart jött be.

2012. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem Kréta szimpatikusabb, mint Trogir.

Bár Horvátországnak is vannak olyan területei, amik szebbek Krétánál. Pl. Makarska gyönyorű.

De Görögországnak is vannak csodálatos tájai, amiket imádok, pl. Santorini / Zakynthos

2012. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét hely szép, én azért választanám mégis Görögországot (bármelyik szigetet), mert ha nyaralok, akkor első a strandolás, ilyen szempontból jobb a homokos part, ami Horvátországban nagyon ritka, második a történelmi helyek, amik szintén Görögországban vannak többségben.

Emellett a görögök sokkal barátságosabbak, amikor Trogírban voltunk, amint meghallották, hogy magyarok vagyunk, már lehetett látni a pincéreken, hogy mennyire nem szeretnek minket.

És Görögország olcsóbb is jóval, mint Horvátország.

2012. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Én Horváto.-ba nem akartam. Krétára megyünk csak mindenki azt mondja a családban, hogy Horvátország sokkal szebb.
2012. ápr. 23. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Horváto. zöldebb, Görögo. a legtöbb helyen kopár, száraz, ebből a szempontból tényleg szebb Horváto., de szerintem Görögo. sokkal jobb hely.

2012. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!