Kezdőoldal » Utazás » Európa » El Camino? (Kérdésed túl...

El Camino? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

a következőre lennék kíváncsi.mennyibe jön ki az út sacc/kb ha beleszámoljuk az utat oda vissza a kaját amit ott vennénk?kb 1000 euróból meglehet úszni??mert a leghosszabb utat választanám ami kb egy hónapi járás (800 km)!

a másik kérdésem bárhol lehet sátorozni az úton?mert sátorban szeretnék aludni!

Válaszokat előre is köszönöm!


2012. ápr. 25. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezzel most nemtom mit akartál...figyelj ács vagyok volt már egy két meredek bulim:)

de azért elég lepusztult az útde 2008as a felvétel azóta lehet h javították.bár szerintem nincs kikötve h merre indulj el nemde?


de még mindég nem tudtam meg semmit :(

2012. ápr. 26. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ti ketten, kedves kérdező, és első válaszoló, biztos, hogy ugyanarról "beszéltek"? :) Mert szerintem nem!

Az első válaszoló által linkelt út az El Camin(it)o del Rey, egy 3 km hosszú hegyi ösvény, ami Spanyolország déli részén fekszik, és tudomásom szerint életveszélyesnek nyilvánították, és bejárása jelenleg illegális, és keményen megbüntetik, akit rajtakapnak.

Ha nem tévedek, a kérdező viszont az El Camino de Santiago-ra gondolt, a Santiago de Compostelába tartó zarándokútra / kulturális útvonalra.

És akkor a válasz a kérdésekre:

A leghosszabb út alatt gondolom a francia utat érted, Saint-Jean-Pied-de-Portból. (Vannak ennél hosszabb útvonalak is, csak kevesen ismerik :)

1000 euróból nagyon-nagyon bőven ki lehet jönni. 900-ból is simán. Ha sátorozol, akkor aztán meg még jóval kevesebből is. Napi 15-20 euróból úgy is simán ki lehet jönni, ha rendes zarándokszállásokon alszol. Az utazás költsége nagyon függ attól, hogy mikor veszed meg a jegyeket.

A sátras kérdést nem igazán tudom. Amikor én láttam sátrasokat, akkor a zarándokszállás szállásadója mutatta meg nekik, hogy hova verhetik a sátrat. És lefürödhettek a szálláson, azért persze valamennyit fizetniük kellett.

De tudtommal legális a vadkempingezés Spanyolországban.

2012. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem nagyon szépen köszönöm a válaszodat!arra is rá akartam térni h hol lehet lefürdeni vagy ilyesmi de erre is megkaptam a választ!annyi h van az a zarándokútlevél az mennyibe kerül ha valaki elárulná nekem.
2012. ápr. 26. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :)

Saint-Jean-Pied-de-Portban a zarándokirodában tavaly 2 euró volt a zarándokútlevél.

2012. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megint csak a válaszodat.sokat segítettél!örök hálám érte:)
2012. ápr. 27. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!