Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most Londonban elunk a ferjemm...

Most Londonban elunk a ferjemmel es a lanyommal, szeretnenk kicsit tavolabb koltozni? Tobbi lennt

Figyelt kérdés

Nagyon draga....Nem tudom viszont h merre, eszak kelet del, melyek a jobb teruletek a problema mentes ovezetek...ahol jo sulik vannak orvos korhaz asda lidl iceland stb munkahelyek stb. Akinek van tapasztalata ahol el es jo vagy ha hallotatok legyszi irjatok meg

Kent rol tudtok vmit? koszi



2012. ápr. 27. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kent problémamentes terület. Anglia legbiztonságosabb megyéje.
2012. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most Devonban lakom, bár hamarosan ha minden igaz, megyek vissza Londonba, szerintem isteni környék. Bár az életszínvonal nem olyan magas, mint keleten, de gyönyörű helyek vannak errefelé, és a lakások is olcsók. Egy londoni szoba áráért akár kétszobás lakást is lehet kapni. Sulikról nem tudok, mert nincs gyerekem, kórházban sem voltam még hála az égnek, de Exeterben minden bolt van, ami másutt.
2012. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Wiltshire megyében élek,és minden van amit leírtál,Arról nem is beszélve,hogy szép környék.(közel van Oxford,Stonehenge)
2012. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kettering is jó hely.
2012. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, igen nagy szempont h olcsobb legyen a lakas, mert itt turhetetlenul sok. A masodik nagyon fontos a munkahely kinalat,

Meg varom a valaszokat koszonom

2012. ápr. 28. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Berkshire-ben nagyon draga a lakhatas es munka se nagyon van. Viszont a Royal Berkshire korhaz nagyon jo.
2012. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!