Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri csináltatni útlevelet...

Megéri csináltatni útlevelet egy Korfuból induló fél-egynapos Albániai program miatt?

Figyelt kérdés
passzolom, hogy szükséges lenne-e utána 5 évig, eddig csak az EU-ban utazgattam
2012. máj. 2. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég látnivaló van Korfun is, nem fogtok unatkozni, ha nem mentek át Albániába.
2012. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Albániába nem kell útlevél, mert van vele valamilyen szerződésünk, hogy a személyi is elég, pont, mint Szerbiával.
2012. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én bejártam Albániát és javaslom, mindenképpen ismerd meg ezt a különleges, a maga szakadtságában is gyönyörű országot!


Útlevél kell, váltsd ki, sosem tudhatod, mikor lesz rá szükséged.

2012. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Albániába valóban kell útlevél, nem elég a személyi.
2012. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
biztos, hogy kell útlevél, megkérdeztem, véggondolom a kiváltást, de gondolom csak azt a kis részét néznénk meg, ami belefér abba a fél napba és Korfuval szemben van (valami világörökséges régi falu meg ilyesmi)
2012. máj. 3. 09:42
 6/7 anonim válasza:

kell útlevél!

és szerbiába is,egyszer véletlenül tovább hajtottunk,és utánunk orditott a szerb hapsi hogy álljunk meg,már nem europába vagyunK:D

2012. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerbiába elég a személyi!
2012. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!