Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki dolgozott már Angliába...

Ki dolgozott már Angliába diákmelón vagy rendesen? Esetleg le is telepedett?

Figyelt kérdés
szeretnék kimenni Angliába valahova London közelébe diákmelóra és ha minden összejön sikeresen ott is ragadnék. arra lennék kíváncsi mi kell egy ilyen "kiruccanáshoz"? esetleg valaki próbált külföldi munkáltató céggel kapcsolatot felvenni volt e már ? bármi ezzel kapcsolatos infó tapasztalat érdekel

2012. máj. 4. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Londonban élek. Nem tudom mi kell a diákmunkához, de ha rendes munkát akarsz vállalni azt bármikor szabadon teheted, mint EU-s állampolgár. A lényeg hogy legyen egy jó szakmád, és jó angolod, mert itt is nagy a munkanélküliség, a fiatalokat tekintve 20%-os, bár az is igaz hogy sokan nem is akarnak közülük dolgozni, mert az Angol állam bőkezűen ellátja őket segéllyel.

Egyébként arra készülj fel hogy London nagyon drága hely, tehát induláshoz is legyen pénz.

Sok sikert!

2012. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van úgy 260 ezer ft om font ba ehez jön a mostani fizum lessz úgy 350 kb... de szerintem 1 diákmunkás induláshoz nem is kell 1általán tőke mindenesetre nem árt. úgy tervezem h kimegyek diákmunkára aztán a nyár végén közlöm velük hogy semmi nem húz vissza magyarországra van e folytonos munkalehetőség? ... aztán meglátom persze közbe is gyüjtögetek hogy ne húzzam meg magam. dee így papirok mik kellenek ? valakinek volt e már tapasztalata ilyen internetes külföldi diákmunkát kínáló cégekkel vagy hasonlókkal. és tudom hogy London drága hely és ott is vannak munkanélküliek de én csak a közelébe akarok menni és imádom a munkámat (szakács) szal így talán picit nagyobb esélyel indulok
2012. máj. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!