Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes a Londoni madame...

Érdemes a Londoni madame tussauds-ba bemenni?

Figyelt kérdés

Megér 25 fontot? Akinek van tapasztalata az írjon!

Előre köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 5. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Vagy nem tudom, nekem megérte, de aki olyan nehéz anyagi helyzetben van, vagy olyan a természete(fillérb.szó) annak nem biztos. Nemcsak a viaszfigurák vannak ott, pedig már az is nagyon hangulatos, hanem a "London szelleme" kisvasút, és egy szuper mozi (nem lövöm le a poént). Vegyél mondjuk összevont jegyet előre, akkor olcsóbb, bemehetsz vele a London eye-ra is, plusz sorban sem kell állnod 2 órát.
2012. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Én sajnos nem jutottam be, mikor ott voltam, de én ezt nagyon sajnálom!

Ha újra kinn lennék, biztosan bemennék.

De hát ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy ér-e ez neki ennyit, érdekli-e egyáltalán, megteheti-e...

Így nézve elég nehéz a kérdésedre válaszolni.

De egy nagy, szép, színvonalas hely, szóval összességében biztosan nem csalódik, aki bejut.

2012. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindenképp érdemes megnézni.
2012. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Akit érdekel annak megéri, nagy élmény.

De pl. én nem adtam volna pénzt érte, ezért nem is néztem meg, mert baromira nem érdekelt.

Inkább elmentem a KEW GARDENS-be az 15font volt, és hihetetlenül szép, olyan dolgokat láttam élőben amit még soha.

Tudod mikor cserélném le Madonna viaszszobrára!


Üdv.

2012. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 5. 13:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek.
2012. máj. 5. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér akkor tényleg nézd meg a Kew Gardenst is.
2012. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Mindenképp! :)

Egy hatalmas élmény (főleg ha fiatal vagy),én barátokkal voltunk,és több mint 300 képet csináltunk.Nemcsak szobrok vannak,hanem van az a kisvasút,amin ilyen brit minitaxik (2 személyesek) visznek körbe London történelmén.Ezen kívül van még a horrorház,amin horrorfilmek viaszbábuik vannak kiállítva,és van egy terem,ahova bemész,korom sötét van,és ilyen élő emberek ijesztgetnek.:D

Én viszont lelövöm a poént,mert akkor hátha több kedved lesz bemenni! :D Van egy mozi,ahol a Marvell szuperhősök szobrai vannak kiállítva.Ha bemész a moziba,egy planetárium alakú teremben ülsz le,ahol igazi 4D-s mozi van!!!(nem olyan mint itthon,az egy fos volt...).Rendes effektekkel!(ha pl kést szúrnak,az ülés támlájából megbökik a hátad hirtelen meg esőnél nyakatokba küldenek egy csomó vizet...a többit azért nem árulom el,legyen meglepi!! :D

2012. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*barátokkal VOLTAM :D
2012. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, menjél. Engem sosem érdekelt, így eddig még nem voltam. Drágállom. Annyi más sokkal szebb és érdekesebb látnivaló van. Ezeket preferálom. Aztán már ha nagyon nem lesz más megnéznivaló, akkor áldozok rá. Nyilván London egyik legnagyobbnak kikiáltott látványosságáról beszélünk, úgyhogy egyszer mindenképpen érdemes megnézni. De én még nem tartok ott... A Kew Gardenst viszont már láttam, GYÖNYÖRŰSZÉP! :)
2012. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!