Kezdőoldal » Utazás » Európa » 1 hónap múlva utazunk Mallorcá...

1 hónap múlva utazunk Mallorcára. Mennyi pénzt érdemes váltani, ha kirándulni szeretnénk, és a szállás csak reggelit biztosít?

Figyelt kérdés
Érdekel az is , hogy milyen árban van az autóbérlés?Mit érdemes megnézni.Előre is ksözi

2012. máj. 9. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha sokat akartok kirándulni akkor érdemes mindennek a neten utánna járni, mert tuti minden belépö fent van. Vegyél egy utikönyvet mit is szeretnétek megnézni és a neten nézd meg a nyitvatartást, esetleg körbevezetést, és árakat.


ha csak reggeli van, akkor elég sok pénz kell, én ha szuper kirándulós is vagyok azért vacsorára befizettem volna, mert úgy azért olcsobb szokott lenni.

Ha német árakkal nézzük akkor egy normál ebéd 15-20€/fö. habár ez éttermi. ha csak egy sültkolbász virslivel 2-3€.

Szóval én kajára ilyen esetben minimum 20€/föt számolnék, mert 2x minimum kell enni, de lehet közben fagyi, süti, rágcsa stb...

ha esetleg élményparkba is akartok menni azt se feljtsd ki.


Autó kölcsönzésre keress rá neten, nagyobb autótársaságoknak ezer féle lehetöség van.

2012. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!