Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jussak el Írországba?

Hogyan jussak el Írországba?

Figyelt kérdés
Nyáron autóstoppal járom Európát, de most először, Írországba is szeretnék eljutni. Nézegettem komp árat, Anglia-Ír, de úgy néz ki, ugyanannyi lenne BP-Dublin repülőjárat (most 13ezer). Esetleg tudtok olcsóbb megoldást, stopposbarátot, olcsóbb hajó-komp (átúszás) stb? előre is köszi a HASZNOS válaszokat.

2012. máj. 13. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
13ezernél olcsóbbat? Szerintem csapj le azonnal arra a repjegyre.
2012. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát rájöttem, hogy az még adótlanul, úgy a legolcsóbb repjegy (egy út) 22ezer, de köszi. egyelőre ugyanennyiből jön ki az anglia-írország komp, stopposbarát módszer, odavissza, az vezet. ha van jó tipp, várom továbbra is (esetleg szintén ilyen tapasztalatokat gyűjtöttektől:))
2012. máj. 14. 18:19
 3/3 anonim válasza:
stopposbarát? hát menj stoppal, nem?:P amúgy ha jókor vesznek fel, akkor átmész a kocsiban a kompon, nem? dejó lenne elmenni oda, eddig mindig délnek stoppoltunk, spanyolország stb, hm...:)
2012. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!