Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen várost ajánlanátok...

Milyen várost ajánlanátok Németországban úti célpontnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnénk ősszel elmenni Németországba. A cél az lenne, hogy tudjunk kicsit kirándulni, mindenképp a vidék érdekelne, német kis falvak, kisvárosok, viszonylag közel, tehát Németo. dél-keleti RÉSZÉRE gondoltunk.

Én még nem voltam, csak egyetlen egyszer a Fekete erdőben egy napot, ezért kicsit tanácstalan vagyok, hova érdemes ellátogatni.

Ha valakinek van tapasztalata, tippje, szívesen várom az ötleteket!


Köszönöm előre is!



2012. máj. 15. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mendoza
2012. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Regensburg és környéke igen szép, és nincs is túl messze.
2012. máj. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész délen a Bodeni-tó az gyönyörű. Körötte a szép települések és a hegyek.De az odáig vezető úton is gyakorlatilag csupa gyönyörű és kirándulásra alkalmas hely van...Nagyjából tök mindegy mit mondok, mert annyi van. Északabbra is, tehát úgy az ország középső részéig mind szép, főleg a faszerkezetes házú falvak... Ettől északabbra már inkább a városnézés javasolt, vagy ipari látnivalók felkeresése.
2012. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bodensee-nél, a három ország találkozásánál tudom ajánlani Lindau-t, Friedrichshafen-t. Ezek mondjuk tele vannak turistával, de ahol én lakok (Wangen im Allgäu) tipikus német kisváros, nagyon jó hangulattal. :) Csak ajánlani tudom.
2012. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!