Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban a brack...

Horvátországban a brack sziget egyetlen homokos strandjá thogy lehet megközeliteni, autoval vagy csak gyalogosan és sutivántol messze van? Ha jol tudom a neve lovernica öbö. Akiott volt személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészen közel a partig be tudtok menni kocsival. Egyébként jó hely, van elég sok klassz meleg srác, érdemes kipróbálni.
2009. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisbabával mennénk ezértérdekel hogy hogy lehet odajutni,gyalogolni nem sokat tudunk.Pontosan hogy találok oda?
2009. jún. 27. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Brac szigetre gondolsz? Amit Splittöl lehet elérni komppal? èn voltam kétszer is de homokos part nincs. 5x voltam Horvátoknál és egyetlen egy helyen van homokos part, de az is mesterséges.

De lehet arra földnyelvre gondolsz, az nem homokos, hanem apró kavicsos. Oda kis gyerekkel nem mennék, mert annyira zsúfolt, hogy mozdulni nem lehet.

Egyébként Bol faluig kell menni, és egészen a partig lehet autóval menni, ahol parkoló van. Szép hely, de egyszerüen mozdulni nem lehet.

2009. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen a brac szigetre gndolok,és a netenolvastam a homokostengerpartrol ami van a szigeten, valami livka öbölröl irnak ahol állitolag vörös homokos a part és azt szeretnénk megtalálni.Én is voltam már a szigeten és azon a kavicsos strandon amiröl irszhogy belenyulik a tengerbe nagyonszupi,bárténylegsokan vannakezért lenne jo megtalálni ezt az öbölt eddig enyit találtamrola [link] ezt [link] szeretnémmegtalálni!
2009. jún. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!