Kezdőoldal » Utazás » Európa » Továbbtanulás Franciaországban...

Továbbtanulás Franciaországban: mennyire megfizethető?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy Franciaország nem számít drága helynek továbbtanulás szempontjából, ugyanis sok helyen nincs, vagy minimális a tandíj az EU-s diákoknak is.

Az álmom Párizs lenne, de hallottam, hogy az árak ott horrorisztikusak (lakhatás, tömegközlekedés, élelmiszerek), viszont még Lyon is tetszik viszonylag, amiről viszont azt olvastam, hogy eléggé megfizethető város.


2012. máj. 21. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tandij nincs Franciaországban, viszont az ottélés tényleg nagyon drága. Érdemes közelebbi falukban/kisvárosokban érdeklődni lakhely után v tanulás mellett dolgozni vmit :) A jelenlegi magyar helyzetnél mindenképp jobb, már csak a nyelv szempontjából is. Szerintem vágj bele!
2012. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Egyébként mindenképpen szeretnék dolgozni mellette.:)

2012. júl. 6. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!